• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Golfo Costa Adeje aikštynas buvo suprojektuotas natūralioje aplinkoje, nieko per daug nekeičiant. Originalūs sienų akmenys sustatyti kaip žyma, skirianti buvusias bananų plantacijas.

Šis golfo aikštynas buvo sukurtas su dideliomis ambicijomis - būti svarbiausias Kanarų salų vystymuisi. Puikus 27 duobučių golfo laukas atverė duris 1998 m. ir greitai tapo vienu populiariausiu golfo lauku Tenerifėje. Suprojektuotas tarptautiniu mastu žinomo architekto Pepe Gancedo, kurio braižas viską kurti ranka, pritaikydamas natūralų dirvožemį, panaudojant akmenis sienelėms ir apžėldinimo elementams. Puikūs vaizdai į La Gomeros salą, kalnų grandinę, Adeje ir Las Americas paplūdimius. 

Ridenimo aikštelės yra gan didelės ir su posūkiais. Žaidėjai per didžiulę uolą iš treniruočių aikštelių ir golfo mokyklos, pakeliami liftu. 

Vienas idomesnių laukų - 14tas, par 3, kur reikia pakliūti į ridenimo aikštelę per labai gilią smėlio kliūtį. Paskutinis laukas - par 5, kuriame yra kalvos nuolydis ir galima per du smūgius pakliūti arčiau duobutės, bet jei norite būti užtikrinti, rinkitės 3 smūgius.

 

Kelionės