• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Costa Navarino - istorinis Graikijos regionas skaičiuojantis net 4500-uosius metus. Čia kadaise klestėjo turtinga Mesenės kultūra, minima viename seniausių europietiškos literatūros darbų - Iliadoje. Tad žaisdami golfą unikalioje aplinkoje galėsite patyrinėti ir senovės istoriją. 

Įspūdingi Dunes Course golfo laukai buvo atidaryti 2010 metų gegužės mėnesį. Juos suprojektavo US Masters ir Ryder Cup kapitonas Bernhard Langer, bendradarbiaudamas su European Golf Design.

Golfo laukai veikia ištisus metus nuo pat atidarymo, o kokybę užtikrina pasaulyje žinoma luxury - brand golfo valdymo kompanija Troon Golf. Profesionalus golfo laukas išsiskiria gamtovaizdžiu: įspūdingas žaidimas su atsiveriančiais vaizdais į jūrą ar upę, nuo kalvos pereinančiais į lygumas. Lauko dalyje auga alyvuogės ir vaismedžiai, kai kur vingiuoja nedidelė upė Sellas. Žaidimas prikausto dėmesį, nes sutiksite dideles banguotas ridenimo aikšteles, plačius laukus ir gilias smėlio kliūtis, o links duobutės šiam laukui pridės unikalumo.

Dizaineris: Bernhard Langer

Oficialiai atidarytas: 2010 m. gegužę

Duobutės: 18

Par: 71

Aikštelių ilgis: 6018 m.

Golfo klube veikia baras ir restoranas, yra profesionali parduotuvė, golfo akademija, treniruočių aikštelės. 

Sužaidus raundą, visada malonu prisėsti golfo klubo restorane, kuris specializuojasi didkepsniais iš įvairios mėsos, kuri ruošiama pasitelkus šviežiausius produktus ir prieskonines žoles bei daržoves, užaugintas restorano daržuose.

Netoli Navarino Dunes yra dar vienas golfo laukas - Bay Course. Tai visiškai kitoks golfo laukas, suprojektuotas Robert Trent Jones Jaunesniojo. Jis yra kiek mažesnis, taip pat 71 par, tačiau labai įdomus strateginiam žaidimui. Šį golfo lauką juosia kanjonas, viešbutis ir Viduržemio jūros krantas.