• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Varadero golfo klubas yra pirmasis 18-os duobučių golfo laukas Kuboje, kurį suprojektavo architektas Lesas Furberis, kompanijos Golf Design Services LTD Kanadoje prezidentas. Golfo laukas vinguriuoja siauroje 3.5 km juostoje, tad yra apsuptas jūros grožio iš abiejų pusių. 

"XANADU MANSION" klubo namas - menantis unikalią istoriją.
"Xanadú Mansion" golfo klubo namas buvo pastatytas 1927m. vandenyno pakrantėje, ant San Bernardino uolos. Architektai - Covarrocas ir Govantes.
Šio unikalaus namo savininkas buvo prancūzų amerikietis, milijonierius Irenee Dupont de Nemours, gimęs 1876m. Dupont turėjo 8 vaikus, 35 anūkus ir 5 proanūkius; jis buvo didis chemijos pramonės magnatas ir valdė net 74 fabrikus visame pasaulyje. Būdamas 49 metų, jis pradėjo dairytis ramaus gyvenimo ir, kaip daugelis amerikiečių, dairėsi jo Kuboje. Ten Dupont nusipirko 180 ha žemės, kurioje buvo net 8 km paplūdimių ir uola, ant kurios jis ir pastatė savo svajonių namą, kurį pavadino "Xanadu" - legendinio kinų kario egzotinių rūmų vardų, aprašytų anglų poeto Samuelio Tailerio. Namas buvo įrengtas prašmatniai, tik iš rinktinių medžiagų, marmuro bei medienos. Tuo metu namo pastatymas kainavo 1 300 000 dolerių. Vėliau, už juokingas kainas, Dupont nupirko aplinkines žemes, pastatė kelią, akveduką ir jėgainę. Sodai, kuriuose šeimininkavo papūgos, buvo apsodinti kokoso palmėmis, gėlėmis ir daržais, kuriuose augino bananus, avokadus ir papajų medžius.

Pirmosios golfo lauko duobutės įrengtos 1931m., tačiau po kurio laiko, praūžęs uraganas suniokojo golfo lauką ir sodus. Atnaujintas golfo laukas pradėjo veikti tik po 5 metų.
1963m. gruodžio 12d., "Xanadu" buvo atidarytas restoranas "Las Americas", o atidarymo šventėje dalyvavo rusų astronautė Valentina Tereškovą.

Dizaineris: Lesas Furberis

Oficialiai atidarytas: 1931m.

Duobutės: 18

Par: 72

Aikštelių ilgis: 6292 m.

Laukas: 61 hektaras

Meistriškumas: moterų – 36, vyrų – 28

Išmušimo aikštelės: profesionalams, vyrams, moterims, vaikams ir senjorams

Žaidimo laukas: siauras, ridenimo aikštelės itin apsaugotos smėlio duobėmis ir vandeniu. 

Treniravimosi aikštelės: 2 ridenimo, 1 mušimo į tolį ( 300m), 1 artimų smūgių. 

Paslaugos - caddy, golfo mašinėlių nuoma, lazdų nuoma, PGA treneris, baras, istorinis restoranas, persirengimo patalpos. 

Parduotuvė: visų rūšių firminės prekės ir PGA profesionali įranga.

Kelionės