• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

4 km nuo Katanijos oro uosto. 3 km nuo Katanijos miesto centro, šalia ilgos smėlėtos pakrantės. 4 val. kelio nuo Trapani oro uosto.

 

Jūsų kambarys

Iš viso yra net 104 šios prabangios lobių skrynios viešbutyje: kiekvienas kambarys gali pasigirti skirtingu stiliaus bei spalvų deriniu. Atsipalaiduokite dieviškuose vonios kambariuose, kurie papuošti mozaikomis ir brangiaisiais akmenimis. Mėgaukitės moderniausia technologija. Iš patogių ir erdvių terasų grožėkitės kvapą gniaužiančiu Etnos ugnikalniu apsvaiginti jūros ir sodo kvapais.

 

Kodėl jis mums patinka

Romano Palace Luxury Hotel & Conference Center - pirmasis 5* prabangus viešbutis Katanijos regione prie pat jūros, kuris atidarytas 2004 m. Viešbutis apsuptas privataus parko, kurio dydis 25 000 kv.m. - jo dėka pasijusite lyg kitoje valstybėje ir pasinersite į poilsio oazę. Šis nedidelis rojus įkurtas tarp barokinio stiliaus miestelio ir jūros, su vaizdu į Etnos ugnikalnį. Vieninteliam 5* viešbučiui šiame Sicilijos kampelyje, būdingas savitas stilius: rytų ir vakarų vaismedžiai, artimųjų rytų kvapai - suteikia gyvenimui unikalius pojūčius. Iš viešbučio teritorijos pasieksite visas lankytinas miesto vietas.

Giuseppe Fucile - jaunas, bet talentingas virėjas Romano Palace Luxury viešbutyje. Esate kviečiami į jo Sicilijos - Viduržemio jūros restoraną, kur ragausite sodrius, skaidrių spalvų patiekalus,- tai tobula harmonija, tradicijos ir naujovės. Giuseppe virtuvė yra turtinga, gausi malonumų ir visada derinanti sezoninius ingridientus, taip pateikdama aukščiausią kokybę.

 

 

 

Kelionės