• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Bacara Resort & Spa 5* - viešbutis, įsikūręs ant stačios pakrantės šlaito, šalia Gaviota paplūdimio tarp Ramiojo vandenyno ir Santa Ynez kalnų.
Santa Barbaros miesto centras yra vos už 21 km.

 

Jūsų kambarys

Gyvenkite kambariuose, kurie spindi pakrantės ramybe. Kambariai kupini jūros, smėlio ir dangaus spalvų, papuošti elegantiškomis ispaniškomis plytelėmis, minkštais baldais, kurie suteikia jaukumo - viešbučio personalas Jus kviečia gyventi rojuje, esančiame žemėje. Savo kambaryje mėgaukitės privačia terasa arba balkonu su vaizdu į vandenyną, sodą ar kalnus. Vonios kambariuose įrengtos prabangios marmurinės vonios ir  dušai, bei viešbučio higienos priemonės. Taip pat galėsite rinktis kambarį su židiniu, kur susikursite jaukią ir romantišką atmosferą.

 

Kodėl jis mums patinka

"Bacara Resort & Spa 5*" viešbutis pripažintas vienu geriausiu kurortų pasaulyje. Kviečiame pasimėgauti 4 skirtingų lygių, 36 sveikatingumo kabinetais. Taip pat šalia viešbučio yra golfo aikštynas, kur kiekvienas golfo žaidėjas gali tobulinti savo sugebėjimus. Viešbutyje yra 5 restoranai ir poilsio zonos, 12 000 vyno butelių rūsys, kartu su prieiga prie Santa Barbaros vyndarystės ištakų. Tik čia galėsite mėgautis visus metus švelniu ir tyru lyg krištolas oru, nuostabiu kraštovaizdžiu ir tviskančiu paplūdimiu.