• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Nuo tarptautinio Kankuno oro uosto iki viešbučio automobiliu apie 40 minučių kelio. Rivjera Maja – atostogų kurortas pietryčių Meksikoje, - tai 14-a hektarų rojaus, apsupto džiunglėmis, sniego baltumo smėlio paplūdimiu ir Karibų jūros baseinu.

 

Jūsų kambarys

Viešbutis turi 128 kambarius ir kiekvienas iš jų turi skirtingus interjerus: nuo kambarių su terasomis tiesiai į paplūdimį, baseinų, kurie yra ant viešbučio stogo ir privačių, tik kambariui priklausančių baseinėlių.

Kambaryje atsispindi dizaino naujovės, taip pat jis papuoštas specialiomis meksikietiškomis detalėmis. Būsite apsupti 36 hektarų tropinių džiunglių ir idealiai sutvarkytu sodų. Aukščiausio lygio kambarys leis pasijusti tarsi sapne.

 

Kodėl jis mums patinka

Suraskite savo šventovę. Delikatus rūpestis ir dėmesys menkiausioms detalėms suteikia viešbučiui galimybę išpildyti visus Jūsų pageidavimus. Tai viešbutis skirtas tik suaugusiems, tad ramus poilsis garantuotas. Čia labai daug užsiėmimų: vyno degustacijos, nardymas, banglenčių sportas, žvejyba, jodinėjimas žirgais, golfas, vyksta ispanų kalbos pamokos, maisto gaminimo pamokos, galima užsisakyti ekskursijas malūnsparniu. Be to - labai romantiškas… Po kelionės ir vestuvių įspūdžių galėsite apsilankyti SPA centre, kur procedūros atliekamos Majų filosofijos pagrindu.

 

Kelionės