• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Apartamentai, vietinių dar vadinami „Casa Offshore“, įsikūrę senoviniame Pietų Portugalijos mieste Lagos, kuris garsėja savo aukštomis žavingomis ir uolėtomis pakrantėmis prie vandenyno bei senoviška architektūra ir smagiu naktiniu gyvenimu.
Iki vandenyno uolų bei paplūdimio vos 850 m arba 10 min. pėsčiomis. Iki Lagos miesto centro, kuriame verda aktyvus naktinis gyvenimas taip pat vos 10 min. Nuo Faro oro uosto iki apgyvendinimo vietos - 85 km ir 1 valanda kelio.

 

Jūsų kambarys

Jūsų kambariai gali būti keturviečiai arba skirti tik Jums asmeniškai. Viskas priklauso tik nuo Jūsų kompanijos dydžio bei pasirinkimo. Kambariai, kaip ir visi apartamentai, kuklūs ir jaukūs, kuriuose yra visa, ko reikia banglentininkams: lova, stalas, dušas. Apartamentuose yra bendra virtuvė, kurioje galima naudotis šaldytuvu, virduliu ir visa kita reikalinga virtuvės technika maistui gaminti ar kavai virti. Pusryčiais bei pietų lauknešėliais rūpinsis apartamentų personalas, tad patiems beliks pasirūpinti vakariene. Apartamentai turi jaukų sodą su baseinu bei terasa, sukūrinę vonią ir, kaip ir priklauso tokiai laisvai atmosferai - tikrai bus ne vienas hamakas bei bendras svetainės kambarys, pažintims megzti.

 

Kodėl jis mums patinka

Tam, kad pajustumėte tikrą banglenčių bendraminčių dvasią – būtina pagyventi apsuptiems tokios aplinkos. O mūsų pasirinkta vieta - tai jaukumo, laisvės, vietinės šilumos ir meilės garantas! Čia būsite ne tik svetingai sutikti, bet ir profesionaliai išmokyti, mat ši banglenčių bei jėgos aitvarų mokykla garsėja savo ilgametę patirtį turinčiais sertifikuotais treneriais bei puikiais atostogautojų atsiliepimais.