• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5* viešbutis yra įsikūręs tokioje vietoje, apsuptas gamtos grožiu ir kvapu, kur susitinka unikali švara ir blizgučiais nusėta Viduržemio jūra,- tarp žalio pušų miško, Beleko kurorte ant jūros kranto. 

Golfo entuziastų ypatingai mėgiama vieta - dėl šalia esančio Cornelia golfo lauko.

 

Jūsų kambarys

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5* siūlo platų kambarių pasirinkimą tik Jums. Gyvenkite dideliuose standartiniuose ar Suite kambariuose, o galbūt norėtumėte pasirinkti ir pailsėti viloje? Dekoruoti ramių spalvų gamomis, kambariai kviečia Jus atsipalaiduoti ir jaustis lyg namie. Visuose miegamuosiuose rasite patiestus kilimus, kurie sukuria jaukumo ir šilumos atmosferą, o vilose, į baseiną galėsite patekti tiesiai iš savo terasos. Patogumas ir komfortas - tai ko Jums reikia!

 

Kodėl jis mums patinka

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5* viešbutis ideali vieta kiekvienam - jaunai, ką tik susituokusiai porai, pradedančiam ir profesionaliam golfo žaidėjui, draugų kompanijai ar šeimai su mažais vaikais. Čia atvykęs, kiekvienas ras kuo pasimėgauti ir ką veikti. 9 skirtingi restoranai su įvairių šalių virtuve iš viso pasaulio. Dešimtys barų ir naktinių klubų, siūlančių įvairias pramogas ir užsiėmimus pagal sezoną. Moterų ir vyrų svajonė - Crassula Spa. Nepraleiskite progos pasinaudoti unikaliomis, natūraliomis ir specialiomis kūno ir sielos poilsio programomis. Keletas baseinų, atskiras vaikų baseinas su apsauga nuo saulės, akvaparkas, uždaras (šildomas) baseinas. Teatras, boulingas, teniso kortai ir dar daugiau pramogų rasite čia. 

Tai vienas unikaliausių viešbučių, kur pailsės tiek ramybės ištroškęs, tiek nuotykių geidžiantis žmogus.

Kelionės