• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Prabangus atostogų viešbutis „Four Seasons Resort Langkawi“ įsikūręs prie 1,6 km ilgio Tanjong Rhu paplūdimio. Už 20 km arba 25 minučių kelio automobiliu nuo viešbučio yra Langkavio tarptautinis oro uostas, o už pusvalandžio kelio automobiliu – Kuah miestas. 

 

Jūsų kambarys

Numeriuose, kurių unikaliame interjere puikiai dera vietinio stiliaus detalės, rasite DVD grotuvus, plokščiaekranius televizorius, „iPod“ prijungimo stoteles ir kitus pažangiausius patogumus bei vonios kambarius su aukščiausios klasės higienos reikmenų rinkiniais bei chalatais.

 

Kodėl jis mums patinka 

Nes šis kurortas ypatingas - prabanga sukurta ne blizgučiu pagrindu, o atvirkščiai, natūraliomis priemonėmis, gyventojų pasiskirstymu, kad netrukdytų vieni kitiems ilsėtis, jaukiomis poilsio zonomis, profesionaliu personalu ir žinoma stebuklinga ramia vieta. Golfo entuziastai, turės galimybę pažaisti naujuose golfo laukuose. Šis viešbutis ypač pritaikytas atostogoms su vaikais. Kiekviena šeima praleis brangų laiką kartu ypač patogiai ir turiningai. Jaunavedžiai - patirs įsimintinas akimirkas jaukioje aplinkoje. Viešnagės metu galėsite leistis į ekskursijas po mangrovių sąžalyną, erelių stebėjimo safarius, išvykas po atogrąžų miškus, pasivažinėti dviračiais, užsiimti paviršiniu nardymu, palaipioti uolomis, pašaudyti iš lanko ir lankytis vandens sporto centre.
Keturiose viešbučio maitinimo įstaigose, iš kurių matyti Andamanų jūra, patiekiami apdovanojimais įvertinti malaizietiški, azijeitikški ir Viduržemio jūros valgiai. Svečiams taip pat patiekiami valgiai palapinėse prie vandenyno ir rengiami paplūdimio kepsnių vakarėliai.