• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

5* viešbutis Gloria Serentiy Resort įsikūręs ramioje Beleko kurorto vietoje ant Viduržemio jūros kranto, todėl idealiai tinka norintiems pabėgti nuo šurmulio.

 

Jūsų kambarys

Gloria Serenity Resort 5* viešbučio dizaineriai prabangą pakėlė į naują lygmenį. Kambariai suprojektuoti taip, kad atitiktų Jūsų asmeninius pageidavimus. Jums atvykus čia pailsėti, viešbutis pažada išskirtinai ramaus poilsio patirtį.

Lepinkite savo kūną prabangiai įrengtame vonios ir dušo kambaryje. Terasoje stebėkite saulėlydžius ar saulėtekius bei naudokitės kitais viešbučio teikiamais privalumais, kaip WiFi internetas, daiktų saugykla, mini baras.

 

Kodėl jis mums patinka

Atmosfera su nepakartojamo ženklo prabanga - Serenity SPA. Tai taikos ir ramybės vieta. Sertifikuoti terapeutai Jums pasiūlys masažo ir kūno poilsio paslaugas. Čia rasite Tolimųjų Rytų ir vietinių ritualų, tokių kaip: turkiškos ar suomiškos pirtys. 

Pagaukite akimirką, kurios kvapą prisiminsite visą gyvenimą - leiskite Gloria Serenity restoranams vesti Jus į nepamirštamą skonių kelionę nuo Tolimųjų Rytų ar Anatolijos iki kur Jūsų širdis geidžia. Viešbutyje yra keletas elegantiškų restoranų, kuriuose galite paragauti įvairių patiekalų iš viso pasaulio.

Gloria Serenity Resort ne tik išpildo Jūsų norus, bet ir pralenkia Jūsų lūkesčius, čia Jūsų atostogos bus tikrai nepamirštamos. 

Kelionės