• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Viešbutis įsikūręs ant vulkaninių uolų, tarp Aki Kastelo ir Katanijos regionų. Pietų Etna (Nicolosi) vos už 21 km., Šiaurės Etna (Lingfield) - 47 km., Taormina - 53km, Sirakūzai - 82 km., Palermas - 223 km.

 

Jūsų kambarys

Klasikiniai ir Superior kambariai su ar be jūros vaizdų, Deluxe šeimos kambariai ir Junior Suites yra pasiruošę Jus priimti. Kambariai tikrai atitiks Jūsų pageidavimus: visuose kambariuose yra įrengtos karališko dydžio lovos, oro kondicionieriai, Wi-Fi, balkonai / terasos, 32 "Full HD" LED TV, SKY TV GOLD VISION, seifas, mini baras ir tiesioginė telefono linija. Marmuriniai vonios kambariai: dušo kabinos /vonios, džiovintuvas, vonios reikmenys ir didelis veidrodis.

 

Kodėl jis mums patinka

Grand Hotel Baia Verde 4* yra paplūdimio viešbutis, pastatytas žavingoje įlankoje ant lavos uolų. Tai Katanijos viešbutis, kuris pasveikins ir apgaubs Jus savitu stiliumi.

Restorane "Oleandro" atrasite Sicilietiškų patiekalų virtuvę ir puikų aptarnavimą. Taip puiki vieta švęsti gimtadienius, kelti pobūvius ar organizuoti verslo pietus. Grožėkitės vaizdu į jūrą nuo lavos akmenų terasos. Restoranas taip pat siūlo degustuoti įvairaus vietinio vyno,- galėsite pasirinkti iš plataus asortimento.

 

Kelionės