• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Grand Velas Riviera Nayarit viešbutis įsikūręs Nuevo Vallarta, šalia įspūdingo Bandera paplūdimio. Vos 15 min kelio nuo Puerto Vallarta tarptautinio oro uosto. 

 

Jūsų kambarys

Atsipalaiduokite viename iš 267 prabangių apartamentų, siūlančių privačias terasas ir balkonus su nuostabiu vaizdu į vandenyną. Visi viešbučio apartamentai dekoruoti šiuolaikiniu Meksikos stiliumi: šviesūs tonai ir atogrąžų akcentai su tiko medienos baldais iš Balio. Liukso kambariuose galite mėgautis atskira valgomojo zona ir svetaine, vidaus ir lauko baseinais. 

 

Kodėl jis mums patinka

Kurortas apsuptas gražaus paplūdimio, tarptautinius čempionatus rengiančiais golfo laukais, sodriai mėlynais Ramiojo vandenyno vandenimis ir didingais Sierra Madre kalnais. Viešbutis 4 kartus yra pelnęs "5 Diamond award". 1500 kv. m. pasaulinės klasės spa centras padarys Jūsų viešnagę nepamirštama. Taip pat galėsite pramogauti: plaukioti, nardyti, buriuoti, žvejoti jūroje, plaukioti banglentėmis. Dar daugybė pramogų laukia kopiant į kalnus, važinėjantis dviračiu, jodinėjant, stebint banginius bei saulėlydžius kruize ir netgi plaukiojant su delfinais.

Tai ypatinga vieta praleisti laiką su šeima, vaikais ar medaus mėnesiui, o gal ir iškelti vestuves!

 

Kelionės