• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

4-ių žvaigždučių viešbutis Hotel Fattoria Belvedere (www.relaisbelvedere.it) įsikūręs ant vienos iš Toskanos kalvų viršūnių, priklausančių pietinei Pizos provincijos daliai (it. Provincia di Pisa).

 

Jūsų kambariai

Kambariai (kai kurie iš jų itin erdvūs, šeimyniniai) išsidėstę triuose tipiškuose Toskanos regiono ūkininkų gyvenamuosiuose pastatuose, kuriuose svečiams suteikiamas komfortabilus poilsis. Apsistojus viešbutyje Fattoria Belvedere, svečiams atsiveria neribotos galimybės keliauti ir pažinti nuostabią Toskanos regiono gamtą, neįtikėtinus archeologinius atradimus ir turtingą kultūrinį aplinkinių vietovių paveldą.

 

Kodėl jis mums patinka

Mūsų bičiulis, viešbučio savininkas Mario, pasitinka visus atvykusius. Viešbutyje Hotel Fattoria Belvedere diena prasideda pusryčiais. Švediškas stalas čia itin gausus ir įvairus: kava, kapučino, šviežios ir traškios bandelės, kiaušiniai, kumpis, švieži vaisiai ir visa tai, ko tik geidžia Jūsų širdis! Pietums restoranas siūlo išsirinkti patiekalus iš à la carte meniu. Vakarienei padengiamas švediškas stalas, nukrautas gardžiais Toskanos ir kitų Italijos regionų virtuvių patiekalais. Vakarienės metu siūlomi itin kruopščiai atrinkti ir prie maisto priderinti aukštos kokybės Toskanos vynai.

Žiemos laikotarpiu ir lietingomis dienomis viešbučio svečiai gali naudotis sveikatingumo centro paslaugomis ir mėgautis saunos teikiama šiluma.

300 kvadratinių metrų baseinas suaugusiems ir greta jo esantis baseinas vaikams - nuostabi vieta išsiilgusiems pasyvaus poilsio ir atsipalaidavimo! Iš čia atsiveria svaiginantis Toskanos kalvų grožis. Vaikai gali ne tik maudytis baseine, bet ir žaisti stalo tenisą, futbolą, važinėti dviračiais ir bėgioti specialiai jiems įrengtoje žaidimų aikštelėje.

Viešbutyje teikiamos dviračių nuomos paslaugos. Svečiai, išsinuomavę dviračius, galės leistis į pažintinę kelionę po Val di Cecina ir Colline Volterrane vietoves, kurias taip pat galima aplankyti ir pėsčiomis. Ištisus metus viešbučio svečiai gali išsinuomoti kalnų ir lygumų dviračius ir važinėti įstabaus grožio Toskanos užmiesčio keliais. Čia pat suteikiama papildoma informacija ir vertingi patarimai keliaujantiems. Svečiams pageidaujant, viešbutyje galima užsisakyti organizuotas ekskursijas su profesionaliu gidu.

 

Kelionės