• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Beleko kurorte įsikūręs Maxx Royal Belek Golf & Spa 5* viešbutis yra ant jūros kranto, šalia Montgomerie golfo lauko, nutolęs 35 km nuo Antalijos oro uosto ir 1 km nuo Beleko parduotuvių, restoranų ir naktinių klubų.

 

Jūsų kambarys

Namų šiluma Jūsų laukia kiekviename pasirinktame kambaryje ar viloje. Tai erdvūs, pastelinių spalvų kambariai, kuriuose rasite visko, ko gali prireikti. Pasirinkite ant kokios pagalvės miegoti - o jų net 5 rūšys. Balkone ar terasoje skanaukite "Nesspresso" kavos, o vaikai te nepraleidžia progos pasmaližiauti Nesquik gaminiais. Čia rasite ne tik chalatus, šlepetes kiekvienam, bet galėsite pasidžiaugti ir išbandyti higienos priemonėmiss, skirtomiss asmeniškai Jai arba Jam, bei pasilepinti sūkurinėje vonioje. 

Keliaujant su draugais, rekomenduojame apsigyventi viloje, kur mėgausitės privatumu, asmeniniu baseinu, atskira virtuve. Atvykusių lauks taurės Dom Perignon šampano.

 

Kodėl jis mums patinka

Viduržemio jūros paplūdimyje įsikūrusiame komplekse Maxx Royal Belek Golf & Spa yra 7 baseinai, 5 restoranai, atrakcionų parkas ir pasaulinio lygio 18 duobučių golfo aikštynas. Siūlome kiekvieną vakarą rinktis skirtingų pasaulio šalių virtuves - japonų, Viduržemio jūros regiono, graikų, turkų. Kaitrią dieną, kviečiame atsigaivinti viename iš 9 viešbučio barų.

Ar norėtumėte palepinti savo kūną ir sielą, pakelti savo gyvenimo energiją dangaus masažais ir procedūromis? Specialiūs masažai ir gydymo programos Jūsų laukia Aven Royal Spa, kur ekspertai ir terapeutai rūpinsis Jumis.

 

Kelionės