• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Mondello Palace 4* viešbutis įsikūręs kurorte Mondello, vos už 7 km nuo Palermo miesto centro ir 100 km nuo Trapani oro uosto.

 

Jūsų kambarys

Gyvenkite šviesiuose komfortiškuose kambariuose. Visi kambariai elegantiškai įrengti, kartu su erdviomis voniomis, kuriose rasite aukštos kokybės prabangius higienos rinkinius. Iš daugelio kambarių balkonų grožėkitės Mondello įlanka ir senaisiais art nouveau kūriniais.

 

Kodėl jis mums patinka

Viešbutis įkurtas keletu metrų aukščiau minkšto ir auksinio smėlio paplūdimio, apsuptas sodraus Viduržemio jūros parko. Tai elegantiškas pastatas su plačiomis, klasikinėmis salėmis.

Mėgaukitės atviru baseinu po mėlynu dangumi, nemokamu Wi-Fi internetu. Didelis ir gilus gėlo vandens baseinas yra įterptas parke, tarp kvapnių alstonijos gyvatvorių. Baseinas apsuptas parko, praturtina aplinką ir sukuria mažos salos įvaizdį. Šalia yra terasa, išklota plytelėmis. Čia kviečiame pasideginti ant gultų. Kiekvieno svečio saugumui - nuolat budi gelbėtojas. 

Restoranas - tikra viešbučio pažiba, tai plati ir šviesi salė, atverianti vaizdus į sodą. Paragaukite Sicilijos ir tarptautinių patiekalų, ragaudami gardų vietinį vyną.

Mondello Palace 4* viešbutis ypatingai didžiuojasi dideliu ir sodriu parku. Pažinkite egzotinius ir Viduržemio jūros augalus, grožėkitės fontanu su auksinėmis žuvelėmis ir vandens lelijomis. Parke patogiai išdėstyti takeliai ir suoleliai tarp gėlynų - Jūsų poilsiui. Profesionalūs sodininkai nuolat prižiūri parką ir saugo rojaus paukščius, bananų medžius, palmes ir kitus augalus. 

Paeikite kelias minutes nuo viešbučio ir ilsėkitės Mondello įlankos smėlio paplūdimyje. Tai viena gražiausių vietų Sicilijoje. Vanduo yra beveik visada ramus, lengvai prieinamas, o jūros dugnas švarus - ypatingai tinkama vieta vaikams. Siūlome išmėginti buriuoti bei išsinuomoti irklines valtis.

Kelionės