• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Paklauskite žmonių, kur jie labiausiai norėtų atostogauti Meksikoje ir daugelis Jums pasakys - Kankune. Ir tai visiškai nenuostabu. Paklauskite žmonių, kurie keliauja į Kankuną, kuriame kurorte jie labiausiai norėtų apsistoti? Daugelis pasakys - gražiąjame Moon Palace Golf & Spa Resort 5*. Ir tai taip pat nėra nieko netikėto! Meksikoje keliautojai nori apsistoti aukščiausios klasės kurorte, o Moon Palace Golf & Spa Resort yra būtent tai, ko geidžia širdis. 

 

Vieta

Trumpa 10 min. kelionė nuo Kankuno tarptautinio oro uosto, 15 min nuo Kankuno salos. Viešbutis įsikūręs pietinėje pakrantėje, pakankamai toli nuo kitų kurortų, kad galėtumėte mėgautis privatumu, tačiau pakankamai arti, kad pasiektumėte visas geidžiamas pramogas.

 

Jūsų kambarys

Gyvenkite viename iš prabangių kambarių, kurie įkurti 3 aukštų vilose, dauguma su vaizdu į vandenyną. Kambariuose yra marmuro vonios ir stiklo dušo kabinos, balkonas / terasa (daugelis su hamakais), dviguba sukūrinė vonia, marmuro grindys. Kambariai dekoruoti ypatingai patogiais baldais, spalvingomis gėlių puokštėmis, švelniu apšvietimu, dailiais meno kūriniais ir paveikslais.

 

Kodėl jis mums patinka

Kurortas, kuriame gyvensite, apima 50 ha atogrąžų žalumos, 600 m. šilkinio paplūdimio. Yra 2 lauko baseinai, 1 uždaras baseinas, 6 teniso kortai, 2 krepšinio aikštelės, 2 sporto centrai, mini golfas, vaikų klubas, diskoteka ir kasdienės programos - vakariniai atlikėjų pasirodymai.

Golfo žaidėjai bus dėkingi golfo aikštynui - Jack Nicklaus namams. Sumanumo reikalaujantis golfo laukas, nuostabus kraštovaizdis - 3 x 9 duobučių laukai bus tikras iššūkis ir malonumas Jums.

Moon rūmai yra universalus kurortas, kuris turi galimybes suorganizuoti ir patenkinti visų keliautojų atostogų poreikius ir suplanuoti šventes. Poros, šeimos ir verslo grupės - visi čia ras ką veikti ir visais bus pasirūpinta.

Kelionės