• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Tai dviejų: Riu Garopa ir Riu Funana viešbučių kompleksas, priklausantis atsinaujinusiam viešbučių tinklui Riu. Kompleksas įsikūręs didelėje teritorijoje, šalia gražiausio paplūdimio Sal saloje, kuriame smulkus smėlis ir indigo spalvos vanduo.

Vieta

Apie 1,5 km nuo Santa Maria miesto centro su parduotuvėmis, barais ir restoranais; apie 15 km nuo Espargos oro uosto. Paplūdimys: nuosavas, smulkaus smėlio, platus, nuolaidus įėjimas į jūrą, šalia viešbučio, skėčiai ir gultai nemokami.

 

Jūsų kambarys

Gyvensite dviviečiame kambaryje, kuris yra apie 27 m2, komfortiškas, yra oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, wc; plaukų džiovintuvas), yra palydovinė televizija, telefonas, seifas, mini-baras (mokamas); balkonas arba terasa.

 

Kodėl jis mums patinka

Čia puiki vieta praleisti šeimos atostogas arba atostogas su draugų kompanija. Originali viešbučio architektūra puikiai dera prie gražaus dizaino ir elegantiško interjero. Čia gausu pramogų kiekvienam: nuostabūs baseinai su swim-up barais, plati pramoginė, sportinė ir vaikiška programa. Viešbutis garsėja skaniu maistu ir gėrimais 24val per parą! Svečiai gali naudotis visų komplekso barų ir restoranų paslaugomis.

Kelionės