• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Rock Resort apartamentai – tai naujas unikalus 2009 metų „Design Hotels“ projektas, išgarsėjęs kaip „Geriausias naujas slidinėjimo kompleksas“. Tai stilingas, akmens kubo formų, ekologiškas 8 pastatų kompleksas esantis prie pat keltuvų stoties ir slidžių trasos, pačioje Laax miestelio širdyje. Aplink centrinę aikštę įkurtos parduotuvės, restoranai ir barai. Rock Resort - tai liukso klasės apartamentų ir viešbučių standartų mišinys. Interneto prieiga yra nemokama visuose pastatuose. Pastatai iš vietinio akmens ir medžio, apartamentai šiuolaikinio minimalistinio dizaino, tačiau su aukščiausios klasės komfortu. Pro panoraminius langus galima stebėti kvapą gniaužiantį kalnų ir miškų peizažą. 

Rock Resort charakteristika:
- slidinėjimas „nuo durų iki durų“
- 1 minutė iki keltuvo
- „Designer“ apartamentai
- fantastiškas vaizdas pro langą
- savitarna
- galimybė naudotis sveikatingumo kompleksu (baseinas, sauna, „jacuzzi“, turkiška pirtis, sporto salė) šalia esančiame Signina Hotel
- kasdienis kambarių tvarkymas (užsakius iš anksto).

Apartamentuose įrengta: pilnai ekipiruota virtuvėlė su virykle, mikrobangų krosnele, indaplove, kavos aparatu, vonia su dušu, atskiru WC, plokščiaekraniu TV, DVD, CD, plaukų džiovintuvu. 

 

Vieta

Laax slidinėjimo regionas yra 130 km į pietryčius nuo Ciuricho, netoli Šveicarijos, Austrijos ir Italijos sienų sankirtos, šalia Lichtenšteino. Šalia - Vorab (3018 m) ledynas, nuo kurio prasideda ilgiausia 17 km trasa. Papėdėje - 1100 – 1220 m aukštyje - miškingoje, vaizdingoje vietovėje yra išsidėstę trys miesteliai: Flims, Laax ir Falera. Trasos nusileidžia iki pat visų trijų miestelių, keltuvai taip pat kelia iš visų miestelių.

 

Jūsų kambarys

Galite pasirinkti, kaip norėsite atostogauti. Didesni ir mažesni apartamentai laukia Jūsų.

Trijų tipų apartamentai:
- 4 – vietis: 60 m2, valgomasis su pilnai ekipiruota virtuvėle, du atskiri miegamieji, galima 1 papildoma lova, vonia su spa, atskiras WC;
- 6 – vietis: 87-89 m2, valgomasis su pilnai ekipiruota virtuvėle, gyvenamasis kambarys, 3 atskiri miegamieji, dvi vonios su min spa/dušu, du atskiri WC;
- 8 – vietis: 120 m2, valgomasis su pilnai ekipiruota virtuvėle, gyvenamasis kambarys, 4 atskiri miegamieji, galimos dvi papildomos lovos, dvi vonios su spa, du atskiri WC.

 

Kodėl jis mums patinka

Dėl savo patogumo ir puikių galimybių. Čia yra 230 km trasų ir 28 “Teleferic” gondolos ir sėdinukių bei vilkiko tipo keltuvai, galintys per vieną valandą pakelti iki 40 000 žmonių. 70% trasų yra 2000 – 3018 metrų aukštyje. Trasos, esančios žemiau 2000 metrų, esant būtinybei, pilnai padengiamos dirbtiniu sniegu. 

Trasų įvairovė tinka ir slidinėjimo pradininkams ir profesionalams: 4 “Snow Parks” įvairaus lygio snieglentininkams, didžiausias Europoje snieglentininkų lovys „Half Pipe“, begalė laukinių trasų „Freeride“, sniego stebuklų šalis - mokyklėlė mažiausiems. 

17 įvairaus lygio kalnų restoranų ir barų. Triukšmingi „Apres-ski“ barai kalnų papėdėje, taip pat klubai ir „pubai“ miesteliuose.

Kelionės