• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Vieta

Beleko kurorte, įsikūręs Voyage Belek Golf & Spa 5* viešbutis yra 35 km nuo Antalijos oro uosto ir 2 km nuo Beleko parduotuvių, restoranų ir naktinių klubų.

 

Jūsų kambarys

Raminančiomis spalvomis apipavidalintuose stilinguose liukso numeriuose su medinėmis grindimis gausu erdvės. Kiekviename numeryje rasite LCD televizorių, puikiai aprūpintą mini barą ir balkoną, iš kurio galėsite klausytis jūros bangų ošimo.

 

Kodėl jis mums patinka

Pradėjus statyti Voyage Belek Golf & Spa 5* viešbutį, pagrindinė architektų užduotis - išsaugoti kuo daugiau natūralios gamtos. Tikslas buvo pasiektas,- tai ypatingai matyti viešbučio pagrindiniame pastate. Viešbutis daugelį kartų reitinguotas Neckermann įmonės "Top 100 Hotels Primo", laimėjęs premijas - "Top Hotel Prize 2012 in the Türkische Riviera Region", "Gold Awards 2011", "Certificate of Excellence 2011".

Mėgaukitės viešbučio paplūdimiu, kuris susideda iš smulkaus smėliuko ir kuriame nėra akmenų ar uolų, kas reta Turkijos kurortuose. Pakrantė taip pat yra nykstančių logerhedų - jūrinių vėžlių - (lot. caretta caretta) namai.

 

 

Kelionės