• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Kasmetinė Monarchinių drugelių migracija, ko gero, yra pati spalvingiausia migracija gamtoje. Tarp vabzdžių atsilikdami tik nuo laumžirgių, jie nukeliauja apie 7 tūkst. kilometrų per 3-4 kartas ir kartkartėmis kerta Atlanto vandenyną. Tai reginys, kurį verta pamatyti.

Monarchas skiriasi nuo daugumos kitų dieninių drugių rūšių, gyvenančių vidutinio klimato juostoje, kurie paprastai žiemos diapauzėje būna kiaušinių, lervų ar lėliukių būsenoje. Iki spalio pabaigos rytų Monarchai migruoja nuo kalnų į Mariposa Monarca biosferinį draustinį per Trans-Meksikos ugnikalnį, pušynus ir ąžuolynus, esančius Michoacan ir Mexico valstijose.

Siūlome pasirinkti 4 dienų kelionę, kurios metu pamatysite unikalų Monarchų migracijos reiškinį, o taip pat susipažinsite su didžiausiu ir tankiausiai apgyvendintu Meksikos miestu - Teotihuakanu. Tai vienas įspūdingiausių Actekų pasaulio palikimų. Turėsite progą pamatyti Actekų turtus, drugelių ir Quetzalcoatl šventyklas, mirusiųjų alėją, kopti į Saulės ir Mėnulio piramides.

Lankysitės Cosmovitral - botanikos sode, kurio 5000 kvadratinių metrų plote yra daugiau kaip 400 augalų rūšių. Botanikos sodo stiklas buvo tamsintas ir baigtas 1990 m. Leopoldo Flores Valdes. Jis vitražuotas iš 28 skirtingų spalvų stiklo ir yra laikomas vienu didžiausių meno kūrinių pasaulyje. Flores Valdes stiklu siekė pavaizduoti savo laiko, judėjimo ir prieštaringų reiškinių supratimą.

Piedra Herrada ir Valle de Bravo - tai unikalios vietos, nes čia, dar prieš atvykstant į šventyklą, dažnai susiburia drugelių spiečiai. Kiekvieną dieną apie vidurdienį, milijonai drugelių leidžiasi žemyn iš kalnų ir išilgai kelio, vedančio link rezervato upės, kuris teikia drugeliams atgaivą. Stovėti rezervato miškuose ir matyti milijonus oranžinės ir juodos spalvos Monarchinių drugelių spiečius virš galvos yra stebuklinga patirtis. O jei Jums ant peties nutūps vienas iš jų - sugalvokite norą.

Yra keletas skirtingų turo programų. 

Kelionės