• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Pamukalė -  ilgus amžius žinoma vieta dėl šiltų mineralinių versmių ir blizgaus balto kalcio lentynų, esančių virš kaimo ant kalno. Ši vieta dar vadinama - "Medvilnės pilimi" (Pamuk turkų kalboje reiškia "medvilnė").

Paskelbus Pamukalę UNESCO Pasaulio paveldu, buvo imtasi priemonių šiai vietai apsaugoti. Šiuo metu nors maudynės ir yra leidžiamos tik laikantis ypatingai griežtų taisyklių (pvz.: draudžiama bristi į vandenį su batais) - tai viena unikaliausių patirčių Turkijoje.

Kątik atvykus labai vilioja pasinerti į travertiną, tačiau reiktų nepamiršti ir Hierapolio - romėnų šventojo miesto, kuris anksčiau buvo žinomas dėl šventyklų ir kitų religinių objektų. Šiandien tai muziejus po atviru dangumi. Rekomenduojame patyrinėti 1 km ilgio gatvę, kuri skiria miestą į dvi dalis, taip pat ir romėniškas pirtis, padengtas marmuru, Apolono šventyklą bei teatrą, kurio statyba prasidėjo dar 60 m. p. Kr. Viena, ne ką mažesnį įspūdį paliekanti vieta – tai Nekropolis. Čia aptiksite daugiau nei 1000 kapaviečių, galėsite patyrinėti mauzoliejus. Siūlome pasimaudyti Kleopatros baseine, kuriame gražindavosi Egipto valdovė,- vanduo ištisus metus čia siekia 36,6oC. 

Kelionės