• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Kviečiame plaukioti Meksikos turkio spalvos jūroje kartu su didžiausia vandenyno žuvimi: Bangininiu rykliu. Šios didžiulės jūrų būtybės gyvena vandenyse, kurie dalina Holbokso ir Contoy salas, Quintana Roo valstybėje netoli Kankuno.

Bangininis ryklys yra švelnus gyvūnas, pastebėta, kad jiems patinka žmogaus prisilietimas. Jie migruoja maitintis ten, kur Meksikos įlanka susijungia su Karibų jūra.

Ekskursijos metu turėsite galimybę stebėti būrius paukščių bei pamatyti povandeninį pasaulį. Šiuose, dar nepaliestuose vandenyse, taip pat galima pamatyti laukinius delfinus, šokinėjančius šalia valties, manta rajas, erelius, flamingus, pelikanus.

Vėliau, keliaujant bangininių ryklių link, gidas papasakos plačiau apie šiuos nuostabius sutvėrimus ir kaip su jais bendrauti. Atvykus, pasiplaukiojimas truks ~3 val. Po pasiplaukiojimo vyksite į Contoy salą pasigrožėti delfinais, vėžliais, flamingais, kurie gyvena šiame rojuje. Pasiplaukiojimą tęsite koralinių rifų pasaulyje šalia Moterų salos (Isla Mujeres). Dieną vainikuos gardžiosios vietinės krevečių salotos.

Kelionės