• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Playa del Carmen - tik prieš 10 metų čia buvo mieguistas, mažas kaimelis, tačiau šiandien Playa del Carmen - budrus, nemiegantis visą naktį miestas šalia Kankuno, Meksikoje. Mieste skamba gyva muzika, ūžia barai ir restoranai, klesti ir auga prabangūs kurortai. Paplūdimio barai ir egzotiška gamta vilioja kiekvieną. Čia nėra perpildytų, urbanizuotų rajonų, aukštų pastatų ar egzotišką grožį trikdančių struktūrų, čia nerasite didesnio nei 3 aukštų pastato. Pagrindinis miesto credo - ekologija ir tausojimas. Čia labiau vertinama natūrali gamta ir dvasinis pasaulis, kurį puikiai papildo išlikusi majų architektūra. 

Keliaujant po miestą pėsčiomis, mašina, taksi ar autobusu - visada rasite ką nuveikti, kur nuvykti ir ką pamatyti. Lankomiausios Playa del Carmen vietos:

Penktoji Avenue - tik pėstiesiems skirta gatvė, kurioje gausu restoranų, kavinių, amatininkų parduotuvių. Čia linksmai praleisite keletą valandų. Lygiagrečiai penktajai avenue yra paplūdimys, todėl galėsite grožėtis gamta ir gaiviais oro gūsiais. 

Kelionės