• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

AJURVEDOS IR JOGOS ATOSTOGOS INDIJOJE, KERALOJE

Kerala – Indijos brangakmenis, skleidžiantis sveikatą, ramybę ir šilumą. Tai vieta, kur gimė ajurveda, gyvuojanti jau šimtus metų. Tik čia šios žinios taikliai pasieks Jus. Aliejai, daržovės ir vaisiai, spalvos, vandenynas, prieskoniai, masažas, paukščiai – egzotika, kuri atneš neįkainojamos naudos Jums.

Atgaukite jėgas, sustiprėkite,- pasirūpinkite savimi!

„Ajurveda (skr. „aju“ gyvenimas + „veda“ žinios) arba gyvenimo mokslas – tradicinė Indijos medicina, šiuo metu populiarėjanti ir Vakarų pasaulyje kaip alternatyvi medicina, vedinės kultūros dalis. Ajurvedos mokslas aiškina pasaulį, ir ypač žmones, kaip visumą,- dinaminę trijų visatos principų tarpusavio sąveiką. Šie principai - došos - įkūnyti visose gyvose būtybėse ir vadinami vata, pita ir kapha. Kiekvienu jų pagrįsta tam tikra žmogaus organizmo medžiagų apykaitos funkcija bei pagrindinių gamtos jėgų veikimu. Ajurveda ligą aiškina kaip natūralaus balanso sutrikimą, todėl tampa įdomia alternatyva vakarietiškajam mechaniškam gydymo modeliui.

Kai žmogus suserga, Ajurvedos gydytojas bando surasti ligos ir došų pusiausvyros sutrikimo priežastis, tada siūlo įvairias natūralias gydymo priemones, specialiai pritaikytas kiekvienam ligoniui. Šie gydymo būdai skirti ne ligos simptomams slopinti, bet, kas yra daug svarbiau, atstato natūralią došų pusiausvyrą ir tokiu būdu sugrąžina žmogui sveikatą. Ajurveda ligą bei sveikatą aiškina labai plačiai ir praktiškai, todėl naudojasi vaistažolėmis, joga, meditacija, pančakarmos praktika - organizmo valymu nuo toksinių medžiagų ir žalingų proto bei dvasios impulsų. Vienas reikšmingiausių Ajurvedos požiūrių yra tas, kad galutinis gydymo tikslas nėra fizinė žmogaus sveikata. Ajurveda skirta sveikatos palaikymui, o tuo pačiu ir gydymui.

Geriausia vykti: Nuo Spalio iki Spalio
Kaina be skrydžio 1160 Eur
Rekomenduojama trukmė 12 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 14 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.