• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Apulija - tai saulės balinti, vaizdingi jūriniai peizažai, sidabrinės alyvmedžių giraitės ir įsimintinos kalvos bei pakrančių miestai. Tai sodrus, lygumų žemės regionas turintis žaismingai kintančią ilgą pakrantę: blizgančių kalkakmenio skardžiai čia palaipsniui susilieja į smėlio paplūdimius.

Italijos kulnas įsiterpęs tarp Adrijos ir Jonijos jūrų, kurių vandenys yra stulbinančiai gražūs. Jie maišosi tarpusavyje - tarp permatomos smaragdinės žalios ir tamsiai mėlynos spalvų. Daugelis bandė užkariauti šią pakrantę: normanai, ispanai, turkai, svabianai bei graikai, tačiau nepaisant nuolat kintančių šeimininkų, Apulija išsaugojo savo unikalią ir autentišką aurą.

Apulijos virtuvė – tai pačių valstiečių sukurta ir iki šiol gaminama legenda. Alyvuogių aliejus, vynuogės, pomidorai, baklažanai, artišokai, pipirai, saliamis, pievagrybiai, alyvuogės ir šviežios jūros gėrybės – visa tai nukloja Jūsų atostogų stalą. Apulija - tai kol kas turistų nepaliestas regionas, nors liepos – rugojūčio mėnesiais ji tampa didelių pasilinksminimų traukos vieta dėl sagre (su maistu susiję festivaliai), koncertų ir renginių, pritraukia tūkstančius italų švęsti metinių atostogų. 

Geriausia vykti: Nuo Visi metai iki Visi metai
Kaina be skrydžio 450 Eur
Rekomenduojama trukmė 3 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 4 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.