• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Trijų kontinentų, kurių krantus skalauja Atlanto vandenynas, sankryžoje tiesiog privalu sustoti vandenyno viduryje ir aplankyti Žaliojo Kyšulio (Cape Verde) archipelagą. 450 km. nutolusį nuo Senegalo krantų archipelagą sudaro 10 salų ir 8 salelės.

Šilta saulė šviečia ištisus metus, o gaivus jūros vėjas sušvelnina klimatą. Salose vyrauja tropinis ir sausas klimatas. Vidutinė temperatūra yra maždaug 25°C ir temperatūros svyravimai neviršija 10°C.

Geriausias susisiekimas yra su Sal sala, kurioje yra daugybė viešbučių. Gyvas naktinis gyvenimas, pramogos ir įvairios ekskursijos kartu su neįtikėtinomis balto smėlio platybėmis bus puiki galimybė susipažinti su Cape Verde salynu.

Naktimis Žaliojo Kyšulio  salose skamba gyva muzika. Tai - afrikietiškos, braziliškos ir Žaliojo Kyšulio muzikos mišinys. Visose salose yra daugybė barų, restoranų ir naktinių klubų, tačiau kai kurios salos yra gyvesnės už kitas. Mindelo ir Santa Maria salos yra linksmiausios. Čia visur skamba linksma muzika ir šoka vietiniai šokėjai.

Tropinis klimatas, nuostabūs paplūdimiai, žavinti kultūra, draugiški žmonės ir įdomus salų pasirinkimas daro Žaliojo Kyšulio  salyną nuostabia vieta kelionei. Kadangi turizmas čia yra dar ne iki galo išvystytas, viešbučiai ir restoranai dar nespėjo pasiekti pasaulinių standartų.

Geriausia vykti: Nuo Spalio iki Spalio
Kaina be skrydžio 1 740 Eur
Rekomenduojama trukmė 7
Skrydžio trukmė Apie 6 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.