• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Turbūt mažiausiai žinoma ir lankoma turistų, tačiau pati didžiausia, įspūdingiausia ir mažiausiai atrasta iš visų Kanarų Salų - Fuerteventūra. Jeigu atostogoms norisi žydro vandens, balto smėlio, jaučiatės pavargę nuo miesto triukšmo ir judesio - rekomenduojame vykti būtent į šią salą. Fuerteventūra dar vadinama vėjų sala, kur neauga visiškai niekas, nes visą salą dengia dykumos ir uolos, o vieninteliai augalai laistomi dirbtinai. Oro temperatūra visus metus svyruoja tarp 20 ir 30 laipsnių šilumos. Čia niekada nelyja ir Jus visada pasitiks vaizdai panašūs į Route 66 (JAV) - tai idealios atostogos.

 

Balti, auksiniai, erdvūs Fuerteventūros paplūdimiai suburia vandens sporto mėgėjus ir visus Europos nudistus. Vandenyno bangos čia kviečia banglentininkus, o vėjas - jėgos aitvarų mylėtojus ir buriuotojus. Vaizdingas povandeninis pasaulis traukia nardytojus. 
Sakoma, kad ši sala yra tikras rojus saulės, paplūdimių ir vandens sporto entuziastams. Net 50 km salos pakrantėmis driekiasi baltas smėlis, o likusius 25 km nusidriekęs juodas gargžduotas krantas. Geriausi paplūdimiai šeimoms su mažais vaikais – rytinėje salos pusėje, kur vandenynas dažniausiai ramus, tuo tarpu vakarinė salos pakrantė – banglentininkų rojus, mat šiose vietose galima pagauti didžiausias bangas.

Geriausia vykti: Visus metus
Kaina be skrydžio 600 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 5 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.