• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Havajiečiai mielai atveria savo salą Jums. Šviežias, gėlių kvapo oras suteiks žvalumo, šiltas ir ramus vanduo atgaivins sužvarbusias mintis, o nuostabi gamta suteiks naujų jėgų. Šešios unikalios salos nustebins kiekvieną, ir apsižvalgę aplink suprasite, kad nėra jokios kitos tokios vietos pasaulyje, kaip Havajai.

Havajai – tai salų grupė Ramiajame vandenyne, priklausanti Polinezijai. Havajų salyną sudaro 132 salos, didžioji jų dalis yra negyvenamos. Didesnės, labiau žinomos - aštuonios. Kartais Havajai dar vadinami Aloha (išvertus iš vietinės kalbos - pasveikinimas, šypsena; lietuviškai – sveiki atvykę) salomis. Sveikindamiesi žodžiu - aloha, havajiečiai jus pasitiks visur - parduotuvėje, paplūdimyje, viešbutyje. Havajietiška dvasia - vietos muzika, orchidėjų kvapas, tradiciniai hula šokiai - poilsiautojus dabar lydi visur. Didžiulės Ramiojo vandenyno bangos traukia vandens sporto mėgėjus - čia tikras banglentininkų ir burlentininkų rojus.

Maui – antroji pagal dydį sala. Kadangi Maui sala pasižymi nuostabia gamtos įvairove, tad ir klimatas šioje saloje labai skiriasi. Kiekviena salos pusė yra unikali ir turi specifinį klimatą. Per dieną galite patirti ir didžiuli karštį paplūdimyje po deginančia saule, galite pasimėgauti malonia vėsuma ir slenkančiais pro šalį šaltais debesimis šalia ugnikalnio kraterių ar patekti i lengvą lietų atogrąžų miškuose.

Sala jus džiugins įvairiaspalviais paplūdimiais: baltais, juodais, raudonais,- tikime, kad visus juos pamatysite. Taip pat privalau paminėti vulkaną Haleakala, kurio aukštis siekia daugiau kaip 3000 m. Romantiška, populiaru ir praktiška sutikti saulėtekį vulkano prieigose. Čia užklumpa ne tik neregėti pasakiški vaizdai, bet ir saulei patekėjus galima įveikti kelis žygių maršrutus, vedančius į mėnulio dykumų ir kraterių pasaulį. Geriausia kelionę pradėti anksti ryte.

Čia galite ne tik maudytis, bet ir stebėti banginius, žaisti golfą.

Geriausia vykti: Visus metus
Kaina be skrydžio 2 600 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 28 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.