• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Kalnų kurortas Išglas (Ischgl) yra tikras slidininkų „rojus“, įsikūręs netoli Austrijos-Šveicarijos sienos nuostabiame Paznaun slėnyje. Tai žavingas tirolietiškas kurortas, pasižymintis aukštu aptarnavimo lygiu, moderniais keltuvais ir nepaprastai įdomiomis trasomis.

Išglas garsėja Silvretta Arena slidinėjimo zona, kurioje yra 210 km įvairaus sudėtingumo trasų: 38 lengvos (mėlynos), 127 vidutinės (raudonos) ir 45 sudėtingos (juodos). Slidinėjimo centre įrengta 40 keltuvų, o taip pat iš Išglo galima vykti autobusu į Galtur kurortą ir ten išbandyti  dar 65 km įvairaus sudėtingumo trasas. Išglo slidinėjimo centras trasomis ir slidinėjimo abonementu sujungtas su Šveicarijoje įsikūrusiu Samnaun kurortu. Dėl to slidininkai gali pasinaudoti puikia galimybe paslidinėti ir "šveicariškomis" trasomis.  Be to, mėgstantys apsipirkinėti, galės apsipirkti bemuitėje zonoje (duty free).

Šiame slidinėjimo centre teikiamos įvairios paslaugos ir pramogos. Čia veikia slidinėjimo mokykla, vaikų priežiūros centras, kavinės, inventoriaus nuomos punktai, čiuožykla.

Kurorte gausu kavinių, barų, parduotuvių ir kitų pramogų bei pasilinksminimo vietų.

Geriausia vykti: Nuo Gruodžio iki Gruodžio
Kaina be skrydžio 750 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 4 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.