• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Labiausiai lankoma iš visų Italijos pietų regionų - Kampanija yra senovinis dramų ir sumaišties kupinas regionas: nuo pulsuojančių Neapolio gatvių iki įspūdingų Amalfi pakrantės kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių.

Viso regiono centras – Neapolis. Mylėk jį – neapkesk jo,- taip sakoma apie šį miestą, tačiau niekas negali atimti iš jo grožio, kurį skleidžia ant marių pastatyti pastatai. Fone lūkuriuoja tamsusis Vezuvijaus ugnikalnis, nuolat primenantis apie dramatiškai, prieš 2000 metų, likimo nuteistus miestus - Pompėją ir Herkulaniumą. O leidžiantis žemyn krantu, didingos šventyklos Paestume, liudija apie romėnų laikų kolonijas.

Kampanijoja turtinga mitais ir legendomis,- štai Ikaras, kuris pasitiko savo mirtį, o keliaujant į pietus galite sutikti sirenas, viliojančias jūreivius. Didžiausio dėmesio regione sulaukia Amalfio pakrantė – vertikalus uolose paniręs pasaulis, atveriantis įspūdingus vaizdus į jūrą. Tai paslaptingas pasaulis, kuris buvo atrastas tik XX a. viduryje - puiki vieta pabėgti nuo vasaros šurmulio.

Geriausia vykti: Nuo Gegužės iki Gegužės
Kaina be skrydžio 610 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 6 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.