• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Kubą galima apibūdinti įvairiai: tai šalis, turinti nepaprastą istoriją; tai - realizuota revoliucijos svajonė; tai - baltutėlio smėlio paplūdimių sala, karščiu alsuojanti Havana, kolonijinę epochą primenanti architektūra, tradicijose atsispindinti Afrikos įtaka, skambanti muzika, garsieji cigarai, cukrašvendrės, karnavalai, komunizmas ir Santerijos religija. Nė viena kita atogrąžų sala nekelia tiek jausmų ir emocijų.  

Tarp Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno įsikūrusiai Kubos respublikai priklauso apie 1600 mažesnių ir didesnių salų. Kubos sala yra septinta pagal dydį pasaulio sala.
Kuba visada yra linksma, čia juntamas šokio judesys, muzikos skambesys ir akį traukia spalvos bei žavi kvapai. Šioje saloje gimė trys patys populiariausi pasaulyje Lotynų Amerikos šokiai – salsa, mambo ir ča-ča-ča. Vietiniai gyventojai mėgsta rengtis ryškiai ir atrodo, tarsi gyventų nuolatinėje šventėje.

Nesibaigiantys smėlio paplūdimiai ir skaidri šilta jūra, savyje slepianti nuostabų povandeninį pasaulį, abejingų nepalieka. Šalia didingos ir žmogaus nepaliestos gamtos stūkso ir prabangūs Karibų regiono kolonijiniai miestai, kuriuose išsaugotas tikrasis autentikos žavesys.

Kuboje būna šilta visus metus, čia vyrauja subtropinis klimatas, net 330 dienų per metus šviečia saulė. Vidutinė metinė temperatūra yra apie 25,5ºС. Šalčiausias mėnuo – sausis, vidutinė temperatūra 21ºС, o šilčiausias – liepa, vidutinė temperatūra siekia apie 30ºС.
Metinė kritulių norma svyruoja nuo 600 - 1200 mm. žemumose, o kalnuose iki 2000 - 2200 mm. Vasaros pabaigoje ir rudenį dažnai būna stiprūs ciklonai.

Vandens temperatūra prie kranto – žiemą 25ºС, o vasarą – 28ºС.

Geriausia vykti: Nuo Spalio iki Spalio
Kaina be skrydžio 1440 Eur
Rekomenduojama trukmė 7
Skrydžio trukmė Apie 11 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.