• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Madeira – nuostabi, egzotiška gamta garsėjanti Portugalijos sala, dar vadinama Atlanto vandenyno perlu.
Vertingiausia, ką galima parsivežti iš kelionės po Madeirą, yra įspūdžiai ir... orchidėjos. Svaiginantys kalnų aukščiai, atsiveriančios bedugnės ir Atlanto vandenyno melsvumas nepalieka abejingų.

 

Norintiems grožėtis gamta, nebijantiems per dieną nueiti ar nuvažiuoti ne vieną dešimtį kilometrų, Madeira bus įdeali poilsio vieta.

Čia vyrauja puikus klimatas: Atlanto vandenyno vėsos dėka, vasaros saloje nebūna labai karštos.  Visus metus oro temperatūra Madeiroje svyruoja tarp 19 - 25 laipsnių šilumos. Tikro lietaus čia beveik nebūna: jei vienoje salos pusėje lyja, tai, kaip taisyklė, kitoje pusėje kaitina saulutė. Kalnuose tvyro tirštas rūkas, krenta dulksna: daug drėgmės, todėl salos augmenija įspūdingai žalia.


Madeira nuo seno garsėja spirituotu, malonaus skonio vynu, kurio svarbą salos ekonomikai primena vyno šventės, rengiamos kiekvieną rudenį, vynuogių derliaus nuėmimo metu. Madeiros vynas - tai vienintelis prekės ženklas iki šiol atstovaujantis šalį. Vyno atsiradimo istorija pasakoja apie jūreivį, neišpylusį manomai surūgusio vyno ir kelis mėnesius jį išlaikiusį šiltame vandenyje, kas ir lėmė puikų gėrimo skonį. 

Per visą salą nusidriekę ne tik gausūs vynuogynai, bet ir bananų plantacijos. Bananai - neatsiejama madeiriečių valgiaraščio dalis: iš jų gaminami ne tik alkoholiniai gėrimai, bet ir gardus džemas, kurį kiekvieną rytą rasite ant pusryčių stalo. Keptas bananas valgomas kartu su juodąja kardžuve,- portugalai ją vadina „espada“ ir sužvejoja net kelių šimtų metrų gylyje prie Madeiros krantų.

 

Geriausia vykti: Nuo Visi metai iki Visi metai
Kaina be skrydžio 600 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 6 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.