• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Maldyvų smėlis toks šviesus, kaip vietinių žmonių šypsenos, o žuvys laimingos plaukioja šiltuose Indijos vandenyno gelmėse. Čia oras kaip geriausiame sapne ir šilti Saulės spinduliai pasiruošę priglusti prie Jūsų pečių.

Maldyvuose rasite gilią vandens žydrynę, skaidrius koralinius rifus, balto smėlio paplūdimius su palmėmis. Žmonės čia leidžia dienas atsipalaidavę, besimėgaudami idealiomis sąlygomis.

Salyną sudaro 1190 koralinių salų, kurios natūraliai susiformavo į 26 žiedus ir yra išsidėsčiusios daugiau nei 90 000 kvadratinių kilometrų plote.

Atostogų metu čia galite nuveikti daug įdomių dalykų. Nardymas - vienas maloniausių ir gražiausių užsiėmimų koralinių rifų apsuptyje. Taip pat vandens sportas ypač populiarus, galite žaisti vandens polo, plaukioti ar net surengti vandens pikniką. Organizuojamos ekskursijos po aplinkines salas, naktinis nardymas, kelionė į Mergelių salas.

Yra galimybė pasikelti mažu lėktuvu (kuris nusileidžia ant vandens) virš salų ir pasimėgauti vaizdais iš viršaus.

Salos ypač mėgstamos jaunavedžių. Tai ideali vieta mėgautis meile ir mylimo žmogaus draugija. Nuostabūs gamtos vaizdai paliks pačius geriausius prisiminimus.

Ir žinoma... SPA malonumai. Masažai ir kitos procedūros atliekamos su kokosų aliejumi, kuris išgaunamas iš čia pat augančių kokoso palmių riešutų.

Geriausia vykti: Nuo Lapkričio iki Lapkričio
Kaina be skrydžio 3 480 Eur
Rekomenduojama trukmė 9 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 26 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.