• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Niekas kitas pasaulyje neprilygsta Maltos saloms. Čia rasite puikių priešistorinių šventyklų, uolų, paslėptų įlankų, patirsite jaudinančius nardymo iššūkius ir pažinsite turtingą Maltos istoriją. Maltos gyventojai yra šilti ir draugiški žmonės, tai vieta, kur paklausus kelio, gausite linksmą atsakymą, o gal netgi būsite palydėti ir Jums bus papasakota istorija tikrų maltiečių lūpomis.

Maltos salos kalba skambesiu panaši į arabų, tačiau tai italų, prancūzų ir anglų kalbų žodžių mišinys. O skanaujant vietinę virtuvę, jausite sicilietiškų ir artimųjų rytų patiekalų skonį. Taip pat nepasigesite ir pagrindinių nacionalinių ingridientų, tokių kaip triušiena ir medus. Patenkinus skonio receptorius, leiskite pasigrožėti ir akims, kurios kryps į spalvingus žvejų laivelius. Pastarąsias dažnai matysite papuoštas plačiai atmerktomis akimis, kurios simbolizuoja jų pirmtakus - finikiečius.

Gozo saloje (antroje pagal dydį Maltos šalies saloje) Viduržemio jūrą matysite beveik iš kiekvieno taško, į kurį tik pakliūsite. Salų paplūdimiai yra nedideli ir puikiai suformuoti.  Nepraleiskite galimybės panardyti ir apžiūrėti nuskendusius Antrojo pasaulinio karo laivus ir dramatiškus povandeninių urvų turtus.

Geriausia vykti: Visus metus
Kaina be skrydžio 400 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 3,5 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.

Sveika Agne,

Grįžę iš Maltos, privalome Jums tai pasakyti:
Ačiū tau ir Solveigai už puikią kelionę. Viskas buvo skirta mūsų pasitenkinimui. Viešbutis buvo kiek senas, tačiau labai geros būklės, taip pat ir kambariai, paslaugos, restoranai bei personalas. Ekskursijos buvo labai geros ir įdomios visomis prasmėmis. Gidas, ponas Frederikas Hammenborn iš Švedijos buvo nepakartojamas! Pats geriausias gidas, kokį esu sutikusi, mano klientai taip pat sutiko su mano nuomone. Unikalus žmogus visomis prasmėmis ir pažįsta šalį 110%. Jis net sugebėjo parodyti daugiau nei buvo numatyta programoje, dėl to visi esame Jam labai dėkingi. Jo jumoro jausmas buvo labai geras, kas labai svarbu dirbant su skirtingais žmonėmis. Aš ypač rekomenduosiu jį ne tik svečiams iš Norvegijos, Švedijos, Danijos ar Suomijos, bet ir bet kuriam kitam Maltos lankytojui.

Mes praleidome nuostabų laiką, Agne, ir nereikėjo jokios papildomos pagalbos iš Tessos. Aš kreipsiuos į Jus būtiniausiai vėl ir rekomenduosiu Jūsų kompaniją visiems kitiems mano klientams ir draugams. Tiek atostogoms, tiek verslo kelionėms.

Ačiū dar kartelį,
Geros vasaros
Saugokite save

Tom-Egil Jørgensen, Norvegija

_________________

Hello Agne.

Then we are back from Malta, and I must say:
Thank you and Solveiga for an excellent trip. Everything was to our fully satisfaction. The Hotel was a bit old but in very good shape including the rooms, services, restaurants and staff. The executions were good by all means and very interesting too.
And the guide, Mr. Frederik Hammenborn from Sweden was outstanding!! The best guide I have ever used, and all my customers agreed.
The man is unique in all ways and knows his land and history 110%. He even managed to through in a couple of other interesting things besides the program we had, which we all appreciated.. And he has a good sense of humor too, which is important when you work with different people. I will strongly recommend him not only to guests from Norway, Sweden, Denmark and Finland, but to any other  visitor to Malta.

We had a wonderful time, Agne, and I did not need to call Tessa at all. I will for sure contact you again and also recommend you and your company to all my other customers and friends. For both holidays and business trips.

 

So thank you again.
Have a nice summer.
TAKE CARE.

Tom-Egil Jørgensen, Norway