• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Neaprėpiamas žydras vandenynas, tobuli paplūdimiai lyg iš atvirutės, kaskadiniai kriokliai ir atogrąžų gamtos turtas – kas gali būti nuostabiau už atostogas Mauricijuje? Apie Mauricijų yra sakoma, kad tai pats prieinamiausias kurortas iš prabangiausių ir pats prabangiausias iš prieinamiausių. Jums reikės sau įsignybti, norint įsitikinti, kad nesapnuojate!

Rytuose nuo Madagaskaro salos, maždaug už 2000 kilometrų nuo Afrikos, Indijos vandenyno platybėse “pasimetė” nedidelė sala romantišku pavadinimu - Mauricijus. Rašytojas Markas Tvenas rašė: „Galima pamanyti, jog Mauricijus buvo sukurtas pirmiau už rojų, kuris vėliau buvo nukopijuotas nuo Mauricijaus“.

Magiškas perlas Indijos vandenyne siūlo Jums išbandyti kvapą gniaužiančias pramogas. Susipažinkite su slidinėjimu ant vandens, paplaukiokite burlentėmis, nardykite su akvalangais po turkio spalvos vandenyną ir pamatykite spalvinguosius koralus. O jei norite labiau pažinti salos gilumas, keliaukite aplankyti Chamarel žemę, Flasq turgų, Casela paukščių sodą bei kitas ne mažiau įspūdingas vietas. Mauricijus garsėja golfo laukais bei teniso kortais, tad kiekvienas sporto mėgėjas atras kur save išbandyti.

Mauricijus yra puiki vieta keliauti su šeima, medaus mėnesiui, pailsėti ar surengti vestuves. Tik čia, kaip niekur kitur pasaulyje, Jus aptarnaus aukščiausiu lygiu. O vakarais atsiremkite į palmės kamieną, įsprauskite pėdas puriame smėlyje ir palydėkite saulę – nieko romantiškiau ir būti negali.

Geriausia vykti: Nuo Lapkričio iki Lapkričio
Kaina be skrydžio 3 250 Eur
Rekomenduojama trukmė 10 nakvynių
Skrydžio trukmė Apie 17 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.

Laikas praleistas Mauricijuje stebuklingas. Tai viena gražiausių salų, kokias teko mums pamatyti. Visa šeima žaidėme golfą ir mėgavomės nuostabiu oru ir vaizdais. 

Ačiū už puikiai organizuotą kelionę, rekomendacijas ir paslaugumą. 

Tikimės dar sugrįšime 

Ieva ir Tadas