• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinius miestus. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Visa tai stulbina ir palieka neišdildomą įspūdį visam gyvenimui…

Viena nusotabiausių Meksikos atostogų vietų – Kankūnas ir Rivjera Maja. Ryškiai žydro vandens spalva ypač nustebina, kai pakliūni čia vasario mėnesį. Galite čia ne tik mėgautis saule ir vandeniu, bet ir pasinerti į atradimų pasaulį. Pakrantėje pamatysite įvairiausių formų ir dydžių architektūros stebuklų: nuo piramides primenančių poilsio kompleksų, sovietmečio futuristine dvasia dvelkiančių laiptuotų šedevrų iki naujos stiklo ir metalo eros statinių. Visus juos vienija Karibų jūros paplūdimys ir nesuskaičiuojama daugybė įvairaus dydžio vidinių baseinų. Kankuno kurortai garsėja savo akinančiai baltu koraliniu smėliu. 

Viena įspūdingiausių atrakcijų - pasiplaukiojimas su jūrų vėžliais. Ši nuostabi pramoga leis Jums ne tik pamatyti šimtamečius jūrinius vėžlius, bet ir pasiplaukioti kartu su jais. Iš šių šimtametę gyvenimo patirtį sukaupusių gyvūnų pasisemsite ramybės. Tai puiki pramoga norint atpalaiduoti mintis ir pabėgti nuo miesto šurmulio ir įtempto dienos ritmo - nuolatinio skubėjimo.

Geriausia vykti: Nuo Spalio iki Spalio
Kaina be skrydžio 1 448 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 28 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.