• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Santorinis yra nedidelė, pjautuvo formos sala,- viena gražiausių salų pasaulyje, skalaujama Egėjo jūros vandens.  Sala yra tikra palaima romantikos mėgėjams – čia laukia ryškūs saulėlydžiai, graikiškos tavernos, maži restoranėliai, jaukūs barai, o dar ir viešbučiai su nuostabiais vaizdais nuo uolų.

Platūs vulkaninės kilmės balto ir pilko smėlio paplūdimiai – erdvūs ir jaukūs. Galite užsiimti vandens sportu. Salos viduryje yra vis dar yra aktyvus didžiulis ugnikalnis, tapęs Atlantidos legendos dalimi.

Akinančiai balti vietinių gyventojų nameliai suteikia salai išskirtinio grožio. Pasivaikščiojimas stogais, siauromis gatvelėmis nukelia į praeitį, o meno galerijos ir amatininkų dirbtuvėlės vilioja užsukti pasižvalgyti.

Nors sala yra palyginti nedidelė, čia stūkso daugiau kaip 500 graikų stačiatikių cerkvių. Nors kiekviena iš jų veikia tik 1 kartą per metus, smalsieji tikrai atras nors vieną jų veikiančią kelionės metu.

Sostinė Fira – tikras iššūkis atvykusiems į uostą. Galite išbandyti save ir užkopti į miestelį 800-ais akmeninių laiptelių arba užjoti viršun asiliukais. Nors čia gyventojų yra vos 2000, miestelio šurmulys nerimsta iki pat vėlumos.

Geriausia vykti: Nuo Gegužės iki Gegužės
Kaina be skrydžio 1 450 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 7 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.