• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Jeigu norite pailsėti – vykite į Sardiniją,- šioje saloje tikrai pasijusite tarsi rojuje ir viską pamiršite. Juk ne veltui salos gyventojai garsėja ilgaamžiškumu ir pasaulyje pirmauja šimtamečių žmonių skaičiumi.

Sardinija - kraštas, lankytojus užburiantis natūraliais kontrastais, laukine gamta ir spalvų įvairove. Neįtikėtina, tačiau šioje saloje tarp gamtos ir žmogaus vyrauja idiliška harmonija. Nuostabus kraštovaizdis, įspūdingi kalnai ir dar įspūdingesni paplūdimiai (kai kur paplūdimiai siekia iki kelių kilometrų), istorijų ir legendų dvelksmas, didelis viešbučių pasirinkimas ir dvasinė sielos ramybė – visa tai Jūsų laukia Sardinijoje. Čia saugu, jauku ir gera...

Čia šilta - saulėti orai tęsiasi apie 300 dienų per metus. Sardinija garsėja įstabaus grožio paplūdimiais, primenančiais Karibų pakrantę – ryškios turkio spalvos skaidrus vanduo ir baltas smėlis. Salos paviršių puošia kalnai, o pakrantes – įspūdingi skardžiai. Šioje saloje aplankysite autentiškus miestus, paskanausite Viduržemio jūros regiono maisto ir pasigrožėsite vietiniais gyvūnais, įvairiaspalviais paukščiais, galbūt net nusišypsos laimė išvysti rožinius flamingus, kadangi net apie ketvirtadalį Sardinijos salos sudaro nacionaliniai parkai.

Turistų šioje saloje nėra daug, tačiau vietiniai juos priima labai šiltai. Po salą geriausia keliauti išnuomotu automobiliu.

Geriausia vykti: Nuo Gegužės iki Gegužės
Kaina be skrydžio 600 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 3 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.