• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Amžina susitikimo vieta tarp Rytų ir Vakarų, Afrikos ir Europos, spalvinga Sicilija yra tikras Viduržemio jūros kultūros ramstis ir viena labiausiai lankomų salų Europoje.

Sicilijos kraštovaizdis sukuria dramatišką pirmąjį įspūdį: nuskridus į Kataniją Jus pasitiks rūkstantis milžinas – Etnos ugnikalnis, o Palerme lydės kalnų masyvai. Jūra, ugnikalnis ir kalnų peizažai stulbina ir kviečia Jus poilsiauti, linksmintis ir grožėtis aplinka. Sicilija ir jos keliolika salų siūlo plaukioti, nardyti, įvairius žygių maršrutus bei išbandyti alpinizmą.

Autorius Gregor Clark yra pasakęs: "Praėjus dešimtmečiams po mano pirmojo vizito, aš vis dar manau, kad Sicilija - viena iš labiausiai pasaulyje hipnotizuojančių vietų. Tarp saloje esančių daugybės perliukų, yra keletas asmeniškai mėgstamiausių: nuolat tvyratis citrinų medžių kvapas, aušros šviesos spindesys ant terakotos sienų, spalvingi Palermo miesto turgeliai, dramatiškas Stromboli ugnikalnio išsiveržimas dangaus tamsoje, jausmas kad istorija slepiasi už kiekvieno kampo, naktį spindintis marmuras Ortigijos ir Marsala gatvėse, vienišas – didybės persismelkęs Segestos miestas, egzotinių skonių Sicilijos maistas ir jos žmonių gerumas."

Kviečiame keliauti ir pažinti šios nuostabios Italijos salos didybę.

Geriausia vykti: Nuo Gegužės iki Gegužės
Kaina be skrydžio 550 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 4 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.