• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Italija daugeliui primena šiltą saulę, o posakis „itališkos žiemos” reiškia švelnų klimatą, beveik be sniego ir šalčio. Tačiau čia yra apstu slidinėjimo kurortų, kurie laikomi vienais geriausių slidinėjimo vietų ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Atvykite ir įsitikinkite, kad šalyje, kurios krantus skalauja šilta Viduržemio jūra, yra puiki vieta žiemos sporto atostogoms.

 

Į pietus nuo Šveicarijos – Italijos sienos yra įsikūręs vienas iš didžiausių Italijos slidinėjimo kurortų – Livigno. Čia slidininkams labai patinka leistis saulės apšviestais šlaitais. Bendri slidinėjimo trasų duomenys: slidinėjimo zona: 1816 - 2800 m, aukščių skirtumas: 984 m, bendras trasų ilgis: 110 km, ilgiausia trasa: 4 km, trasos pradedantiesiems: 42 %, vidutinio sudėtingumo trasos: 46 %, trasos patyrusiems slidininkams: 12 %, keltuvų sk.: 30.
Livigno miestelyje galioja tax free (nėra PVM mokesčio) zona, dėl to yra pakankamai žemos kuro, maisto, gėrimų, kvepalų bei slidinėjimo inventoriaus kainos. Kurorto centre gausybė kavinių, barų ir restoranų, taip pat yra užšalęs ežeras, ant kurio galima pasivažinėti nuomotais automobiliais ir sniego motociklais, yra rogučių trasa ir pačiūžų arena.

Val di Solė – Saulės slėnis – tai Italijos kalnų kurortų spindulys. Čia – švelnus, saulėtas ir tyras oras, pasakiška aplinka, įvairios žiemos sporto šakos, tarp kurių dominuoja kalnų slidinėjimas. Dėl minėtų priežasčių šiai slidinėjimo zonai toks pavadinimas suteiktas neatsitiktinai.
Val di Solės keltuvų sistema taip pat jungiasi su prestižiškiausiu Italijos slidinėjimo regionu – Madona di Kampigliju. Visos kartu jos siūlo net 150 km kalnų slidinėjimo trasų pasirinkimą. Pėjaus regione trasų nedaug, tačiau jos tokios skirtingos, kad net patyręs poilsiautojas čia bus suviliotas praleisti visą dieną.

Bendras „Superskirama“ slidinėjimo abonementas leidžia naudotis visais „Adamelo Ski“ (Passo di Tonalės ir Ponte di Legno), Madona di Kampiglijaus, Folgarida Marilevos, Pėjaus, Pinzolo, Andalo-Fai della Paganellos, Monte Bondoneno ir Folgarijos keltuvais.

Geriausia vykti: Nuo Gruodžio iki Gruodžio
Kaina be skrydžio 790 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 3 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.