• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Entuziazmas – tai yra tas jausmas, kuris kyla pradedant pasakoti apie visus Šri Lankos atogrąžų lobius: Kolombo kolonijinį spindesį, arbatos plantacijas. O kur dar mažieji mangustai, didingieji drambliai, mažiausios pasaulio beždžionėlės – ilgakulniai, tingios meškos ar išdidūs leopardai,  kurie suteikia džiunglėms gyvybės. Kurioje kitoje pasaulio vietoje galite išvysti 2 didžiausius pasaulio žinduolius Žemėje per kelias valandas?

Šri Lanka – Indijos vandenyno perlas; tai – Dievų ir džiaugsmo sala. Čia jau per 2500 metų gyvuojanti civilizacija visais laikais buvo niokojama įsibrovėlių: nuolatinės Indijos imperatorių invazijos, nuo XVI a. europiečių salos kolonizavimas. Tačiau šiandien žmones čia traukia natūralus gamtos grožis, arbatos plantacijos, nuostabus augmenijos ir gyvūnijos pasaulis, ramus poilsis ištaiginguose, žalumoje skendinčiuose viešbučiuose, nuostabūs paplūdimiai, visus metus šiltas vandenyno vanduo, įdomus ir įspūdingas senųjų kultūrų palikimas, malonus ir paslaugus vietos gyventojų būdas.

Šri Lankoje gyvena daugybės tautų ir religijų žmonės. Kiekvieną mėnesį čia vyksta festivaliai ir šventės – tiek religinės, tiek ir kulturinės. Ir kas gi galėjo pagalvoti, kad tokia maža sala išsiskiria kaip daugiausiai švenčių ir atostogų turinti šalis visame pasaulyje.

Saloje apstu pramogų – nuo kalnų aukštumos iki vandenyno gilumų. Populiariausias užsiėmimas, be abejo, yra nardymas ir vandenyno dugno tyrinėjimas. Tik čia pamatysite nuostabius koralų sodus, daugybę egzotinių žuvų ir senovinių pastatų griuvėsius. Šri Lankos paplūdimio ilgis siekia net 1 600 km, tad sala yra ideali vieta pailsėti prie jūros. Ne mažiau populiarūs užsiėmimai yra žvejyba, baidarės bei vandens slalomas.

O jei norite pasimėgauti ne tik vandeniu, bet ir žemynine salos dalimi, Šri Lanka siūlo patyrinėti džiungles, ryžių laukus, kalnus, senovinius kaimelius su vienuolynais, šventyklomis, specialiai skirtais pėsčiųjų takais ir takeliais. Pažvelgti į kvapą gniaužiantį Šri Lankos lygumų-miškų ežerą nuo Liūto kalvos.

Atraskite mažą salą su didele kultūra, skanaudami ypatingai aromatingą, tradiciškai paruoštą arbatą.

Geriausia vykti: Nuo Sausio iki Sausio
Kaina be skrydžio 1 130 Eur
Rekomenduojama trukmė 10 nakvynių
Skrydžio trukmė Apie 20 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.