• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Indija - šalis tarsi iš pasakų,- spalvinga, kerinti, kvepianti ir turtinga. Didžiulė šalis mena gilią istoriją, turi ką parodyti ir su kuo supažindinti. Viena unikaliausių Indijos valstijų - Radžastanas. Kelionė išties įspūdinga, pilna nuotykių ir džiaugsmo. Ypač tinka savarankiškiems keliautojams, kurie nori išbandyti save ir atrasti daug naujų dalykų. 

Siūlome puikų maršrutą - Namaste!

Stebuklinga 21 diena Indijoje -  Šiaurinis Radžastanas

01 Vilnius - Delis
Atvyksite į Delį, Indijos sostinę, miestą, kuris yra trečias pagal dydį šalyje. Jus pasitiks mūsų atstovas ir nuveš į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

02 Delis
Po pusryčių su savo gidu ir vairuotoju aplankysite New Delį ir Old Delį. Jūsų laukia įspūdinga diena: istorija, kultūra, gražūs sodai, pasivažinėjimas rikšomis, indiško maisto patirtis ir begalė įspūdžių. Nakvynė viešbutyje.

03 Delis - Amritsaras (kelionė traukiniu)
Anksti ryte pradėsite kelionę traukiniu Swarn Shatabdi Express į Amritsar (07:20/13:25 val). Amritsaras - švenčiausias Sihų religijos miestas (Sihai - žmonės su juodais turbanais, jų religijoje nėra dievo, tik mokymai). Po pietų aplankysite Wagah Border taip pat Swarna Jayanthi vartus, nuo kurių atsiveria neaprėpiami vaizdai į slėnius. Taip pat galėsite stebėti spalvingas ceremonijas.

Vakare siūlome aplankyti Aukso šventyklą, kurioje matysite naktinę religinę ceremoniją. Tai labai graži, rami tradicija, rodanti religinį atsidavimą. Laukia malonus vakaras. Nakvynė viešbutyje

04 Amritsaras.  Po pusryčių pusės dienos pažintis su Amritsar senamiesčiu.

05  Amritsaras – Agra (kelionė traukiniu)
Po pusryčių - laisvas laikas.  Po pietų - kelionė traukiniu į Agrą Chhattisgarh Express traukiniu (16:15/08:30 val.) Nakvynė traukinyje :)

06 Agra
Kai atvyksite ryte į Agrą, Jus pasitiks mūsų atstovas ir nuveš į viešbutį. Atsipūsite po kelionės, o vėliau aplankysite vieną iš naujųjų Pasaulio stebūklų - Tadžmahalą ir Agra fortą. Tai unikalus statinys ir įkvepianti meilės istorija. Po to - laisvas laikas, miesto turgūs. Nakvynė viešbutyje.

07 Agra – Fatehpur Sikri - Džaipuras (150 Km/4 val)
Pusryčiai viešbutyje, vėliau keliaujate į nuostabų Džaipuro miestą. Pakeliui aplankysite senovinį karalių miestą - tvirtovę Fatehpur Sikri. Vėliau atvyksite į Radžastano sostinę. Tai - karališkas, spalvingas, rožinis miestas. Nakvynė viešbutyje.

08 Džaipūras
Po pusryčių Jūsų laukia įsimintina diena. Kelionė į Amber Fortą,- čia keliausite drambliais, vėliau aplankysite miesto rūmus. Pakeliui stabtelėsite Vėjų rūmuose, kurie kaip ir visas miestas - rožinės spalvos. Dar laukia astronomijos ir astrologijos muziejus po atviru dangumi, nustebsite, kokias gilias astrologines žinias turi Indija. Jums pageidaujant, galime suorganizuoti astrologo paslaugas. Astrologai Indijoje yra kaip šeimos gydytojai, daug nekainuoja, o smalsumo dėlei galite turėti tokią pramogą. Nakvynė viešbutyje.

09 Džaipūras - Puškaras (145 Km/3 val)
Po pusryčių iškeliausite į Puškarą - senovinį miestą, kuris atspindi didingą Radžastano istoriją. Čia plauksite valtimi Puškaro ežere. Tai nuostabi gamtos apsuptis, kur pailsės ir kūnas, ir siela. Poilsiui skirtas laikas. Nakvynė viešbutyje.

10 Puškaras - Udaipuras (290 Km/apie 6 val.)

Po pusryčių iškeliausite į Udaipurą - vieną svarbiausių miestų Indijoje, kuris yra įkurtas ant ežero kranto. Labai gražus miestas sulaukia nemažai dėmesio. Tai - Indijos Venecija. Tai menų, amatų centras,- ypač žinomas miniatiūromis. Poilsiui skirtas laikas. Nakvynė viešbutyje.

11 Udaipuras
Ryte apžiūrėsite miestą, jo rūmus, kitus maharadžų rūmus. Būsite nustebinti architektūros, fontanų, gėlių sodų grožio. Vakare, romantiškam poilsiui ir malonumui - pasiplaukiosite valtimi, pasigrožėsite saloje esančiais rūmais. Nakvynė viešbutyje.

12 Udaipuras
Kadangi miestas nuostabus, visą dieną praleiskite čia. Nakvynė viešbutyje.

13 Udaipuras – Ranakpuras - Luni (245 Km/apie 7 val.)
Po pusryčių keliausite į Lunį. Pakeliui aplankysite Ranakpurą - nuostabų šventyklų miestą, pastatytą XIII-XIV amžiuje. Nakvynė Luni viešbutyje.

14 Luni - Jodhpuras (45Km /apie 1 val.)
Pusryčiai viešbutyje ir pasiruoškite nuotykiams - keliausite džipais į Bishnoi kaimą. Po pietų važiuosite į Jodhpurą - miestą pastatytą iš akmenų. Aplankysite pilį, apžiūrėsite miesto panoramą. Vakare pasivaikščiosite po Mėlynųjų namų rajoną ir, žinoma, turgų. Nakvynė viešbutyje.

15 Jodhpuras - Jaisalmeris (270 km/apie 6 val.)
Po pusryčių keliausite į Jaisalmerį. Kelionės metu atsivers patys gražiausi dykumos vaizdai. Šiltos spalvos ir malonūs itin spalvingi žmonės kaimuose, kupranugariai, ožkos ir avys leis galutinai įsimylėti Indiją. Nakvynė viešbutyje Jaisalmeryje.

16 Jaisalmeris
Po pusryčių aplankysite miestą. Čia ypatingas pirklių miestas - tvirtovė. Begalės parduotuvėlių, turgelių ir kitokių verslo apraiškų :) Aplankysite Havelį - tai iki šių dienų gerai išsilaikęs ir autentiškas statinys, kuris buvo skirtas turtingiems pirkliams. Ypač gražu pažiūrėti unikalią jo puošybą. Po įspūdingos dienos, praleiskite vakarą romantiškai: keliausite kupranugariais į dykumą stebėti saulėlydžio. Nakvynė viešbutyje Jaisalmeryje.

17 Jaisalmeris - Bikaneras (350 Km/apie 8 val.)
Po pusryčių keliausite į dykumos miestą Bikanerą. Tai - kupranugarių miestas: jie čia veisiami, auginami. Čia auginama daugiausia kupranugarių visame pasaulyje. Nakvynė viešbutyje.

18 Bikaneras
Po pusryčių ekskursija po miestą, aplankysite kupranugarių veislyną. Sužinosite daug naujų dalykų apie kupranugarius ir jų reikšmę žmonijai. Nakvynė viešbutyje.

19 Bikaneras - Mandawa (190 Km /apie 4 val.)
Po pusryčių keliausite į Mandawa - labai jaukų pilies miestą. Gyvensite Mandawa pilyje. Miestas garsėjo šilko kelio laikais, tad daug pirklių turėjo savo namus, kurie išlikę ir dabar. Nakvynė pilyje.

20 Mandawa - Delis (257 Km/apie 5 val.). Po pusryčių keliausite į Delį. Nakvynė viešbutyje.

21 Kelionė iš Delio į Vilnių.

Įskaičiuota:

 • Dvivietis kambarys nurodytuose viešbučiuose.
 • Pusryčiai; Ranthambhore - pilnas maitinimas (3k)
 • Visi pervežimai ir ekskursijos su automobiliu, kuriame yra oro kondicionierius.
 • Partnerių atstovas, kuris pasitiks oro uoste ir palydės namo ar į viešbutį :)
 • Anglų kalba kalbantis gidas
 • Bilietai į objektus, kurie paminėti programoje.
 • Kelionė drambliu Amber Forte.
 • Pasiplaukiojimas valtimi Pichola ir Udaipure
 • Kelionė džipais Bishnoi kaime Luni
 • Kelionė traukiniu Delis - Amristar su oro kondicionieriumi
 • Kelionė naktiniu traukiniu Amritsar - Agra, 2 arba 3 klase, su oro kondicioniriumi.
 • Mokesčiai

 

 

Geriausia vykti: Nuo Spalio iki Spalio
Kaina be skrydžio 1450 Eur
Rekomenduojama trukmė 21
Skrydžio trukmė Apie 8 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.