• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Ieškote palaimą suteikiančių paplūdimių ir dramatiškų peizažų? O galbūt trokštate pabėgti ten, kur jausitės laisvi ir nevaržomi? Visa tai Jums pasiūlys Tailandas - Viena iš nuotaikingiausių ir laimingiausių šalių pasaulyje. Pažinkite tradicijų ir tūkstančių šypsenų kupiną žemę. Saulė, jūra, džiunglės ir žmonės pasitiks Jus su šypsena.

Šalis žinoma ne tik nuostabia gamta, SPA paslaugomis, naktiniu gyvenimu, tačiau privilioja tūkstančius golfo žaidėjų dėl ypač gerų, gražių ir aukštos kokybės golfo laukų. Tropinis klimatas, šilta jūra su balto smėlio paplūdimiais, nepakartojama virtuvė, aukščiausios klasės viešbučiai bei paslaugūs, nuolatos besišypsantys vietiniai gyventojai.

Tailandas - savo egzotika pribloškianti šalis. Poilsį čia renkasi šeimos, dvasinės ramybės ieškantys vakariečiai ir žinoma įsimylėjėlių poros. Visiems jiems Tailandas turi ką pasiūlyti, svarbiausia – žinoti ką pasirinkti, o rinktis yra iš ko:

Bankokas – vienas chaotiškiausių pasaulio miestų, bet kartu ir tikras kultūros lobynas. Tai nuolat judantis miestas, tuo pačiu spinduliuojantis vietinių tradicijų dvasią.

Puketo sala – didžiausia sala Tailande. Mėgstamiausia poilsio sala, į kurią keliauja visi europiečiai. Jūsų laukia salų ir salelių gausa aplink pagrindinę, vešlūs miškai, tropinės džiunglės bei smaragdinis vanduo.

Ko Samui – meilės sala. Rojų primenančioje saloje gyvenimo ritmas neskubus ir neintensyvus. Saloje gausu palmėmis apaugusių paplūdimių, kokosų palmių sodų ir tropiniais miškais apaugusių kalnų, prabangių kurortų ir spa centrų. Salos skiriamasis ženklas - 12m aukščio auksinė Budos statula Wat Phra Yai šventykloje, įkurtoje mažytėje salelėje, Ko Samui prieplaukoje.

Hua Hin – tai ryškios šviesos, visą parą „verdantis“ gyvenimas, prabangūs paplūdimiai, pasivaikščiojimas atviromis gatvėmis, jūros maisto vietiniai patiekalai – kurortas Jūsų jau laukia.

Geriausia vykti: Nuo Lapkričio iki Lapkričio
Kaina be skrydžio 2 490 Eur
Rekomenduojama trukmė 10 nakvynių
Skrydžio trukmė Apie 14 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.