• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Prieš milijonus metų, netoli Afrikos krantų, iš Atlanto gelmių išniro aštriabriaunės uolos ir kalnai, kurios suformavo Kanarų salas. Viena iš jų – Tenerifė. Kanarų salos priklauso Ispanijai, nors jos nuo Madrido nutolusios beveik tokiu pat atstumu, kaip ir Lietuva.
Egzotiškas, svetimą planetą primenantis salos peizažas mirga smengančiais į vandenyną juodais vulkaniniais krantais ir smėlio paplūdimiais, kuriuose gimsta pats gražiausias įdegis. Romantikos ieškotojai gali klaidžioti tarp bananų plantacijų, apgriuvusių kolonijinių vilų ir kalkėmis baltintų kaimelių, o linksmybių mėgėjai gali kasnakt pasinerti į klubų ir diskotekų maratoną.
Tenerifė – tai afrikietiška, egzotiška sala su europietiškais patogumais ir ispaniška kultūra bei virtuve. Didžiausia iš 7 Kanarų salų Atlanto vandenyne, Tenerifės sala - atostogoms tinka visais metų laikais. Čia 365 dienas per metus šviečia saulė.

Tenerifė yra ideali vieta mėgstantiems golfą. Švelnus Tenerifės klimatas, kai žiemą ir vasarą vidutinė temperatūra neviršija 23–25 laipsnių, pritraukia viso pasaulio golfo profesionalus ir mėgėjus. Golfo aikštelių rasite tiek pietinėje, tiek šiaurinėje salos dalyje, o daugelis aukščiausios kategorijos viešbučių siūlo visas paslaugas, reikalingas golfo žaidėjams. Kiekvienais metais Tenerifėje rengiami svarbūs tarptautinio lygio golfo turnyrai.

Geriausia vykti: Nuo Visi metai iki Visi metai
Kaina be skrydžio 1080 Eur
Rekomenduojama trukmė 7
Skrydžio trukmė Apie 6 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.

Keliavome vasario mėnesį su darbo kolektyvu į tarptautinį seminarą. Pusę dienos praleisdavome klausydamiesi naujų dalykų, o kitą dalį - keliaudami ir poilsiaudami. 

Nusprendėme pasimokyti čiuožti bangomis - banglentėmis. Prisiminsiu visą savo gyvenimą, kiek laimės ir džiaugsmo man atnešė ši patirtis. Nemaniau, kad sugebėsiu, tačiau paskatinta mūsų instruktoriaus sugebėjau čiuožti bangomis! 

Rita