• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Spalvingas Toskanos peizažas – Jūsų ilgai lauktas poilsis ir įkvepiantis Italijos gyvenimo menas. Toskana – regionas vidurio Italijoje: pietuose ribojasi su Lacijumi, rytuose su Umbrija ir Marke, šiaurėje – su Emilija-Romanija ir Ligūrija. Vakaruose jos krantus skalauja Tirėnų jūra. 

Toskana žinoma dėl gražaus kraštovaizdžio bei meno palikimo. Ji laikoma Italų renesanso gimtine,- čia gimė ir dirbo tokios mokslo ir meno įžymybės kaip Frančeskas Petrarka, Dantė, Botičelis, Mikelandželas, Leonardo da Vinci, Galilėjus, Amerigas Vespučis ir Pučinis. Toskana turi savo virtuvę ir ypač garsėja vietiniu vynu (garsiausi iš jų yra Chianti, Vino Nobile di Montepulciano, Morellino di Scansano ir Brunello di Montalcino).

Šešios Toskanos vietos priklauso Pasaulio paveldo sąrašui: Florencijos senamiestis, Sienos senamiestis, Pizos aikštė ir katedra, San Gimignano senamiestis, Pienzos senamiestis ir Val d'Orcia senamiestis (2004 m.). Be to, Toskanoje yra 120 gamtos draustinių, tad Toskana ir Florencija kasmet sulaukia milijonų turistų.

Papildomos paslaugos: už papildomą kainą galima užsisakyti pilną maitinimą arba tik vakarienes, dviračių nuoma, ekskursija su gidu, konferencijų salę, taip pat galime suorganizuoti šventinį pobūvį.

 

Geriausia vykti: Nuo Balandžio iki Balandžio
Kaina be skrydžio 620 (su skrydžiu) Eur
Rekomenduojama trukmė 7
Skrydžio trukmė Apie 2 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.