• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Sakoma, kad Kalifornijoje geriausias vynas ir geriausias gyvenimas,- ir tai tikra tiesa. Keliaudami po šį kraštą atrasite Amerikos miestų ir gamtos turtingumą. Įkvėpkite saulėto oro ir leiskitės į kelionę. 

Jūs atskrisite iš Lietuvos į Los Andželą per vieną iš Europos miestų. Atskridusių nuomos punkte lauks automobilis ir tuomet - kelionė į Santą Barbarą, idilišką Kalifornijos kurortą. Pakeliui galite pravažiuoti Malibu pakrantę, pasigrožėti nuostabiu vandenyno vaizdu.

Anksti ryte keliausite į unikalų nacionalinį parką – Sequoia national park. Čia pakliūsite į magišką gamtos pasaulį, kuriame tūno meškos, elniai, burundukai. Ypatingas jausmas užplūsta būnant tarp milžiniško miško medžių. Jums teks net dvi nakvynės "Montecito Sequoia Lodge",- name su panoraminiais langais į mišką. Taip pat bus įskaičiuota vakarienė bei, Jums pageidaujant, galimybė pabūti prie didžiulio židinio.

Kelionės metu važiuosite šalia vandenyno žymiuoju keliu Road 1. Čia verta sustoti, pasižiūrėti į ruonius, papietauti vandenyno pakrantėje. Pakeliui būtina aplankyti BIG Sur – milžinišką paplūdimį, kuriame galima važinėtis mašinomis. Kai atvyksite į Carmel – San Francisko „Nidą“, iš tiesų pasijausite kaip Lietuvoje - balto smėlio kopos bei jaukus kurortas, kuriame atgausite jėgas po ilgos dienos.

Dar vienas nuostabus kelio ruožas laukia Jūsų šalia vandenyno - iš vienos pusės jus gaubs kalnai – iš kitos vandenynas - tad nepamirškite pasipildyti kuro, nes šiame kelyje yra tik kelios degalinės. Atvyksite į vieną gražiausių miestų pasaulyje – San Franciską,- pasivaikščiokite, susipažinkite,- jame begalė įvairių dalykų, kuriuos verta pamatyti ir aplankyti. (kiek vėliau pateiksime rekomendacijų sąrašą).

Netoli nuo San Francisko yra "Dievo ausimi" vadinama vieta – Napa slėnis. Čia auginamos pačios geriausios Kalifornijos vynuogės ir gaminamas puikus vynas -  ten išgerti taurę Pinot Noir yra tiesiog privalu. O nuostabūs jausmai tik sustiprina gyvenimo skonį.

Napa – Mono lake – Mamouth lakes. Ryte pradėkite dar vieną įstabią dieną. Kelionė laukia ilga, bet įspūdinga: keliausite kalnų keliais, pravažiuosite Kings parką, pamatysite Mono ežerą,- pasijusite tarsi mėnulyje - ir atvažiuosite į "Mamouth" kurortą kalnuose. Čia veikia daug tikrai gerų outlet parduotuvių, tad sėkmingas apsipirkimas garantuotas.

Mamouth – Josemite. Puiki proga pamatyti Josemite parką, kalnus. Čia galite pasivažinėti kalnų dviračiais ar pasivaikščioti. Mamouth – Death Valley – Las Vegas. Šią dieną pasijusite tarsi tikruose Laukiniuose Vakaruose: keliausite po mirties slėnį, sutiksite ne vieną tikrą indėną jų gimtosiose vietose. Aplankykite kelis aukso ieškotojų miestelius, dabar virtusiais miestais – vaiduokliais,- tokios patirties niekur kitur neįgysite.

Vakare atvyksite į spindintį Las Vegasą. Rekomenduojame nakvynę "Hard Rock café hotel & Casino". Gyvenimas Las Vegase prasideda nusileidus saulei: aplankykite lošimo namus, šou programas, barus, restoranus, šokančius muzikinius fontanus. Šis miestas taip pat yra ir apsipirkimo rojus.

Las Vegas – Zion – Flagstaff. Išvyksite į spalvinguosius kanjonų parkus; Zion – vienas jų. Vakare atvyksite į Flagstaff miestelį – pagrindinį Didžiojo Kanjono miestą. Didysis Kanjonas. Pirmąją dieną siūlome apžiūrėti kanjoną iš viršaus, o antrąją - leistis į dienos žygį juo. Vaizdai užgniaužia kvapą. Tai - ypatinga vieta žemėje.

Flagstaff – Palm Springs. Išvykdami iš Flagstaff nepamirškite pasiimti Route 66 paso,- keliaudami Los Andželo link, surinksite aplankytų vietų antspaudus. Route 66 – pamirštas senas kelias, tačiau tikrai linksma juo keliauti. Atvyksite į Palm Springs miestelį – amerikietišką svajonę. Nakvynė "Hard Rock PalmSprings".

Palm Springs – Los Angeles. Atvyksite į Angelų miestą - čia greitai pajusite išpuoselėto gyvenimo skonį, kur viskas tviska prabanga ir patogiu gyvenimu. Jūsų laukia dvi nakvynės "Beverly Hills'e". Skirkite laiko Beverly Hills ir Holywood aplankymui. Čia pakankamai didelis eismas, tad kelionės gali užtrukti. Jei domitės kinu, galite apsilankyti "Universal Studios" kino studijoje. Romantiškam atsisveikinimui su Kalifornija siūlome keliauti prie jūros – į Redondo beach. Po to Jūsų lauks kelionė į Vilnių.

Geriausia vykti: Nuo Kovo iki Kovo
Kaina be skrydžio 2 600 Eur
Rekomenduojama trukmė 16 nakvynių
Skrydžio trukmė Apie 20 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.

Mano svajonė buvo aplankyti Didįjį Kanjoną,- ilgai planavau šią kelionę ir buvau nustebinta, kokia įvairovė ir didybė manęs laukė. Atskridus į Los Andželą pajunti kito pasaulio krašto gyvenimą, o keliaujant po parkus, stebint gigantiškus miškus, neaprėpiamas platybes, gyvūnus,- supranti, kad dar labai daug ko nežinai apie Ameriką. 
Verta kiekvienam taip pakeliauti ir grįžti kupiniems naujų požiūrių ir įspūdžių.

Solveiga Savickaitė