• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Keliaudami, kiekvieną dieną susidursite su tikru vietinių žmonių gyvenimu, nepažinta kultūra, lipsite į aukščiausius kalnus, nuo kurių atsivers nepaprasto grožio vaizdai, apsistosite mažuose kaimeliuose, aplankysite Vietnamo miestus bei senove alsuojančius architektūros paminklus.

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas turistus stebina natūralia vaga tekančiu gyvenimu. Senove alsuojantys architektūros paminklai, budistų šventyklos, skurdūs Mekongo upės deltos nameliai ant polių - ne taip seniai keliautojams atsivėręs Vietnamas (iki 1989 m. šalis buvo izoliuota nuo pasaulio) dar nespėjo nusipudruoti turistams patrauklaus veido. Vietname yra džiunglės, puikūs smėlio paplūdimiai, kalnai, kriokliai, unikalūs tropinės augmenijos parkai. 

Beveik 2 savaičių trukmės kelionės metu Jūs apkeliausite visą Vietnamą. Kasdien nuvažiuosite ne mažiau kaip po 100 – 150 km, kelionėje praleisite apie 5 val. per dieną, sustodami pailsėti, nusifotografuoti, apžiūrėti apylinkių įdomybes ar papietauti. Šiltas klimatas, malonūs, išskirtinai paslaugūs vietiniai žmonės, azijietiškas maistas, kalnai, vingiuoti ir kartais nepravažiuojami keliai,- visa tai vilioja į nepaprastą KELIONĘ MOTOCIKLU, nes motociklas Vietname – populiariausia ir patogiausia susisiekimo priemonė.

Kelionės metu ilsėsitės mažų miestelių viešbučiuose, įkurtuose gražiose vietose prie upės, kalnuose ar tradiciniame kaime. Įgysite unikalią patirtį, keliaudami ir apsistodami vis kitame miestelyje, nakvodami genčių apsuptyje, klausydamiesi gamtos ir vietinių žmonių gyvenimo.

Geriausia vykti: Nuo Lapkričio iki Lapkričio
Kaina be skrydžio 1 450 Eur
Rekomenduojama trukmė 14 nakvynių
Skrydžio trukmė Apie 20 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.