• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Pasaulis pilnas įdomių dalykų, o dar įdomiau, kai žaisdami golfą Jus nuolat nustebina  gamtos ar žmogaus išradimai. Kviečiame susipažinti su vienais unikaliausių golfo laukų Žemėje.
Negi nesinori pabandyti?
Pasakykite, kuris golfo laukas sužadino didžiausią norą keliauti ir PREMIUM TRAVEL SERVICE Jums padės ten nuvykti!
 

1. LEGEND GOLF & SAFARI RESORT- PIETŲ AFRIKA

Tikriausiai ne kartą esate girdėję apie šį garsų Legend Golf & Safari Resort Pietų Afrikoje. Tai ilgiausias golfo laukas Pietų Afrikoje, bet jis žinomas ne tik dėl to. Žymiu jį padarė 19 ta duobutė. Įdomiausia yra tai, kad norint sužaisti, tenka pasikelti malūnsparniu į 430 m aukštį ir smūgiuoti. Ridenimo aikštelė suformuota Afrikos žemėlapio forma.
Šis laukas yra visų golfo entuziastų svajonių sąraše.

Legend golf AfricaLGSR Extreme 19th Green View

 

2. COEUR D’ALENE GOLF RESORT- IDAHO, JAV

Kai šį golfo lauką aplanko golfo žaidėjai, jie visi būna nustebę ir sušunka "WOW"! "kas tai"?!
Taigi, susipažinkite - golfo laukas , kuriame net 3 plaukiojančios salos - ridenimo aikštelės.
Laukas, kuriame yra plaukiojanti duobutė yra kompiuterizuota ir nustatyta taip, kad galėtumėte išmušti kamuoliuką iš skirtingų atstumų. Kuomet numušate, sėdate į laivelį ir pasiekiate ridenimo aikštelę. Kai sužaidžiate šią duobutę, Jums suteikiamas sertifikatas su detaliu išrašu apie Jūsų žaidimą.

coeur dalene golfcoeur 2


3. PACIFICO GOLF COURSE AT FOUR SEASONS - MEKSIKA

The Pacifico Golfo laukas yra viena iš "golfo rojaus" vietų. Čia balti smėlėti paplūdimiai, prižiūrėtos palmės ir puiki lauko architektūra.
Taigi, 3 duobutėje turite galimybę tiesiog žaisti įprastinį žaidimą, arba pasirinkti 3B duobutę, kuri leis pasimėgauti smūgiu į natūralią salą, vadinama Banginio uodega. Iš šios vietos atsiveria Sierra Madre kalnai.

TailoftheWhalegolf pacifico

4. SKUKUZA GOLF COURSE - PIETŲ AFRIKA

Kas sakė, kad negalima žaisti golfo ir būti safaryje tuo pačiu metu?
Tai tikriausiai ne pati geriausia mintis, bet visa tai galima patirti Skukuza Golfo laukuose.
Skukuza golfo laukas žavingas tuo, kad žaisite tarp prabėgančių babūnų, lėtai žingsniuojančių dramblių ar hipopotamų. Pagalvokite, juk tai smagu! Prieš žengdami į išmušimo aikštelę, visų pirma pamatysite įspėjantį ženklą nebėgti nuo liūtų ir leopardų, kurie pasitaikys Jūsų kelyje.
Tai vienintelis golfo laukas, Krugerio parke, kuriame yra šių keturkojų namai.

kruger golf courseskukuza golf course

5. UUMMANNAQ GREENLAND - QAASUITSUP, GRENLANDIJA

Keliaujant į šiaurę, netoli Arktinio rato yra įrengtas Uummannaq Greenland golfo laukas, į kurį golfo žaidėjai susirenka dalyvauti Pasaulio Ledo Golfo Čempionate.
Jei jau pavargote prakaituoti šiltuose kraštuose, tai žaidimas ant ledkalnio bus puiki išeitis atvėsimui. Golfo lauko žaidimas yra toks pats kaip ir visų kitų, tik duobutės yra trumpesnės, golfo lazdos yra didesnės ir viskas yra suledėję.

greenland ice golfumanakas