• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Dažnai svajojame, kaip smagu būtų nukeliauti ir džiaugtis kelionėmis.  Nepastebime, kaip greitai bėga laikas ir nelieka laiko suplanuoti tai, apie ką svajojome. Tad greitai nusiperkame bilietą ar paskutinės minutės pasiūlymą ir tiesiog praleidžiame laiką šiltoje šalyje. Tačiau svajonės taip ir lieka svajonėmis…

Suprasdami tai, ir norėdami Jums padėti, kviečiame Jums patiems susikurti KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU. Tai padės Jums įgyvendinti savo kelionių svajones.

KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU  -  tai patikrintas ir kūrybingas kelias planuojant savo keliones. Atsiųskite PREMIUM TRAVEL SERVICE savo svajonių kelionių sarašą - mes padėsime Jums pasirinkti metų laiką, paskaičiuosime sąmatą, įvertinsime dienos programos laiką, patarsime, galbūt galima sujungti kelias keliones į vieną, pateiksime pilną programą.

Taigi perskaitykite 10 patarimų kaip sėkmingai susikurti savo KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU  ir pamatysite, kaip greitai šios svajonės, pradės pildytis. 

Nesistenkite ir nespauskite savęs viską surašyti per vieną kartą :)

Nebūkite perfekcionistai, atsiplaiduokite ir leiskite sau svajoti. Pradžioje, tai bus paprastas juodraštis, kurį palengva pildysite.

Būkite pretenzingi

Nebūkite drovūs, išsigandę ar iš anksto nusistatę pries dideles svajones ir iššūkius. KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU  kūrimas gali išlaisvinti net laukines Jūsų mintis. Organizacines detales palikite mums. 

Svajokite, leiskite sau išeiti iš "dėžutės" rėmų...

Stenkites galvoti kažką neįprasto, eksperimentuokite išnaudokite laiką atradimams. 
Jei pažymėjote, kad norėtumėte aplankyti kažką natūralioje gamtoje, pagalvokite, gal norėtumėte išmokti ir kažko naujo, tarkim šokti tango Argentinoje ar parodyti savo sugebėjimus Toskanoje gaminat itališką maistą.

…ir išeikite iš komforto zonos

Perlipkite savo baimes stovėdami ant  Didžiojo Kanjono krašto, leiskites upe raftingu Himalajuose arba apsigyvenkite penkių žvaigždučių prabangiame viešbutyje vienai nakčiai džiunglėse, apsupti Papua Naujosios Gvinėjos genčių.

Susitelkite į malonumą, kurį patirtumėte peržengę savo baimės ribas, galbūt atrasite naujų aistrų.

Būkite tikslūs

Jei sugalvosite norą apkeliauti visą pasaulį, tai reiškia šimtus skirtingų dalykų šimtui įvairiausių žmonių. Įvairios asmeninės detalės padarys KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU  individualų ir unikalų, jame atsiras miestai, kuriuos norite aplankyti; gatvės, kurias norite pereiti; patiekalai, kuriuos norite paragauti; žmonės, kuriuos norite sutikti. 

PREMIUM TRAVEL SERVICE kelionės yra visiškai individualios ir suderintos su Jūsų norais, troškimais ir mūsų patirtimi. Mums nėra nieko pernelyg keisto. 

Visada ieškokite naujų idėjų ir įkvėpimo

Įkvėpimas kelionėms gali ateiti tiesiog arba iš įvairių šaltinių, pavyzdžiui tiesiog gavus atviruką iš draugo ar gražaus kelionių straipsnio žurnale. Kartais, kai perskaitote įdomų kelionių straipsnį, galite padiskutuoti su draugais ar šeima, pamatysite, kiek kils naujų idėjų.  

Užsirašyktie viską ant popieriaus

Dauguma žmonių nežino, kaip geriau susirašyti ir kaip turėtų atrodyti KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU. Nesijaudinkite, iš pradžių pažymėkite pagrindines, idėjas, o mes padėsime sudėlioti visą planą.  

Nustatykite laiko terminus

Pagrindinis KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU tikslas yra Jūsų sugalvotų svajonių kelionių įgyvendinimas. Paprastai, keliaujant, tenka svajonių atsisakyti dėl laiko stokos arba sunku įterpti į pasirinktą maršrutą. Laiko terminų nustatymas padės motyvuoti ir padrąsins Jus pačius įgyvendinti vieną, antrą, trečia ar dar daugiau dalykų per 12 mėnesių. KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU padės pamatyti visa sąrašo žemėlapį, išskirti prioritetus ir padės idėjas paversti metų kelionėmis.  

Nesustokite pildyti sąrašo

Nuolat peržvelgdami savo sąrašą, galite taisyti laiką, rinktis metų laikus, planuoti biudžetą ir įstikinsite kaip patobulėjote, kurdami savo KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU.

Būkite kūrybingi ir išradingi kiek tik galite

Žmogus turi stebinančius sugebėjimus kurti sąrašus, svajoti ir nusistatyti nuostabiausius tikslus. Tai puikus pratimas mokytis ir daugiau sužinoti apie save.

 

Mes mėgstame keliauti ir žengiame papildomą žingsnį Jūsų labui, norėdami įsitikinti, kad jūsų atostogos bus tokios, apie kurias svajojote nuo tada, kai pradėjote rašyti KELIONIŲ IDĖJŲ MENIU. 

Mums nėra per didelių kelionių planų, nerealių idėjų ar nepasiekiamų vietovių. Paisdalinkite su mumis savo unikaliomis kelionių idėjomis atsiųskite savo Svajonių kelionių sarašą ir leiskite mums jį paversti nepamirštamais įspūdžiais.

Laukiame Jūsų svajonių adresu : s.savickaitė@travel-service.lt

O gal jau dabar norite keliauti į Australiją arba ilsėtis Balio saloje ?